vestuvines mados..

vestuvines mados…

vasara - vestuviu metasTaip. Idomu paganyti akis ir paziureti kas madinga siais laikais.
Visu pirma madinga sakyti ‘nenoriu teketi/vestisPavargęs - ir taip gerai…’. Vistik susiruosus vesti butinai pradeti sakyti kad ‘abejoju zingsnio ir pasirinkimo teisingumu…’. Dar labiau vestuvems artejant madinga kenteti nuo pries vestuvines depresijosPavargęs. O jau pacios vestuves taiNežinau

O va musu laikais…

Nekaltas

Taipogi madinga po vestuviu traukti i kaireCha cha

Nebemadinga:

  1. Klausyti tevu del veselios.
  2. Zenytis iskart po mokyklos.
  3. Nepagyventi susidejus.
  4. Zenytis po triju pasimatymu…
    (teskite)…

Vis dar madinga:

  1. Teketi is reikalo.

o as manau, kad jau visai nebemadinga zenytis … o jei dar vaikus gimdai nesizenijus, tai ir pasalpu kazkokiu ten daugiau gauni, kaip vienisa motina …

Kazin ar 2 dienu baliai vis dar madingi?

cia apie tai kad zmones vistik vedasi, bet jau kalbu apie taiApakęs
tai ojojoi. Gal tos kalbos ir yra labiausiai madingos?
Nekaltas

hmm - mano vestuves buvo pries gerus 10 metu - ir jauciausi labai panasiai. tiesa, teketi norejau, bet pats procesasm ypac santuoku rumuose Blogai. del kitu madu nezinau - balta suknele ir rutu vainikas na svad;be ne prisutstovali. dabar galvoju, kad reiketu susiorganizuoti tokias vestuves - specially for me.

Tikriausia amžinai madinga bus paskayti: "Antrą kartą vestuvių nedaryčiau-važiuočiau geriau į kelionę" Nekaltas

Eee, apie kelione as nesakau… Matyt, pasikeite mados…

na, o as, matyt, tik dabar subrendau ilgai pustai sunkelei Liežuvis bet trisdestimetem tiotkom tokiu nesiuva Cha cha be to, pora kartu esu buvusi TIKROSE lietuviskose vestuvese su muzikantais ir leliu vystymu Blogai nepatiko kategoriskai Cha cha

Tai mudu su Vyras baisiai nemadingi Cha cha

uzpraeita savaitgali dalyvavom "naujoviskose" vestuvese, tipo, fursetas-svediskas stalas… tai senukai apskritai turbut nieko nesuprato… na, susede ratu laukia, kol kas nors sales vidury juos linksmins Laimingas na, kadangi buvom pirsliai, tai jau stengemes, kad nebutu labai liudna, praktiskai tokio tipo vestuvese (svediskas stalas) buvo daug judesio ir zaidimu (tai didelis pliusas).

na, dvieju dienu vestuvese teko dalyvauti si savaitgali, su paprociais, pirslio korimu, labai Gerai Aisku, zaidimu nebuvo… ne vieno Liūdnas blogai…

Man patiko dvejos vestuves…Mirkt savi pliusai ir minusai ten, ir ten Mirkt

Tai musiau as cia viena tokia nukvakela likau kuriai patinka senobines vestuves Cha cha ir mano tokios buvo ir kartociau dar koki tuzina kartu Liežuvis
nesutelpa i galva kaip gali nepatikt ishsidukti nuo dushios, kaimietishka muzika,…
ir draugai musu taip zenijas Nekaltas musiau in kaimieciu rata papuoliau Cha cha Tūsas alia skustis negaliu Ne
fee, tik dabar daejo, kad baisiai nemadinga esu Juokiasi

mes buvom studikai, taigi visokie muzikantai buvo aiskiai ne pagal kisene. antra vertus - nu nevirpa man sirdis nuo ju. kiekvieno skonio reikalas kaip tuoktis. tik zinau, kad mano anyta paskui baisiai stebejosi, kad nei pirsliu, nei muzikantu nebuvo, o ir vainikelio niekas nedegino (hmm, nelabai buvo ka degint). uztai pirma nakti ilgam isimnsiu - visi nusisokom ir isluzom kas kur (nuo sokio, ne nuo alkoholio, jei ka).

epiurienApkabinimas man irgi bais patinka senoviskos veseliosCha cha ir mano tokios buvo pries seserius metusTaip su pirsliais, muzikontais, rutu vainukeliu netgiCha chaMirkt

Mes irgi taip zanijomes Taip - sege man rutu vainikeli, voge pamerges ir visa kita. Tik pirslio nekore (neprisimenu kodel Nekaltas )
Noreciau dar tokiose sudalyvaut Šypsena

oi, palikau savo rutu vainikeli sirdeles formos dezuteje dziovinta… pas anyta…Nekaltas jau pora metu jis ten saugomas… pamirstu vis atsiimti …Drovus

kazkuria cia diena paziurejau i savo vainikeli Apakęs a jaatauu - sudziuvees sudziuvees… Nekaltas
Cha cha

As net 2 vainikelius turiu. Mano drauge buvo nupynusi ir atsargini… Cha cha Kartais pagalvoju, kad reiketu ismesti ir dezute tikslingai panaudoti - papuosalams… Bet ranka nekyla… O siaip pries kelerius metus teko buti mazytese vestuvese liudininke ir padariau klaida, kad iki vestuviu neissiaiskinau, ko jaunieji tikisi is musu… Tai neorganizavau nei vainikeliu segiojimo (kam segioti ir gadinti sukuosenas? Isege viena karta ir gana), nei vainikelio nusegimi ir padejimo i dezute… Veliau paaiskejo, kad lauke is manes tokiu ir dar kitokiu veiksmu…