Vertu Ferrari


Vertu Ferrari

Vertu Ferrari 1947 mėgstanties prabangą, išskirtinumą ir turinties atliekamą viena kitą dešimtį tūkstančių Pinigai

kur cia prabanga?

visi man tie ju modeliai lievi.

Start na matai, pigiausią pardavus VERTU telefoną išeitų 2vnt. 8800. Tai gal ne už gražią spalvą tiek kainuoja. Beje nors vieną natūroje matei?

jo. man tai dizainas ju tikrai lievas. 10 kartu geriau atrodo kokia motorola v3 Cha cha

Suprantu, kad turi atrodyt solidžiai, bet tas “solidumas” užgožia “Ferrari” akcentus telefone, kurie mano manymu ir taip jau kujovai padaryti Nekaltas Nežinočiau kiek kainuoja , tai pamatęs sakyčiau , kad naujas Alcatel’is koks , bo dizainas tikrai nevertas nešioti Ferrari vardo/logo. Kai pamačiau šitą , jau kažkuo pradėjo patikt 8800 Cha cha

nečiupinėjus gal nereikia skubėti sakyti … nerūdijančio plieno mygtukai su deimantinėmis kreipiančiosiomis, kokybiškas Yamaha garsas, nebugovas valdymas iš kompo … man, pavyzdžiui, išvaizda net neįdomu, kiek svarbios yra šios savybės

tai tipo jei as nusipirksiu siemens a35 uz 5k tai irgi bus prabanga? Cha cha Cha cha Cha cha tokius telefonus tik v zopu kisti.

uoj snekoriai jus snekoriai… turetumete pakankamai pinigu pirkti tokiems telefonams tai ir pikrtumet, net neabejoju… Nekaltas

Man tai grazus sitas.O peikia tai kaip tikri lietuviai,nes nesugeba ipirkti tokio daikto Kiaulė

TwIlIght_W810i, o tu tai pats tikriausias lietuvis, jei kas kam nepatinka - tai jau negali nusipirkt… Supranti , tiesiog yra tokių žmonių (ne tokių kaip tu) kurie telefoną vertina ne tokiais kriterijais “gražus/negražus” , tai p kad tą žodį Lietuvis geriau naudok atsargiau bl…

Gal ir visai nieko, bet kaina manau visyiek per didelė Cha cha

Na as siaip uzskaitau vertu Gerai kolkas kisene dar neisnesa ant ju tenka pora 8800 siroccu tampytis irgi neprastas aparatas negeda jau sneketi bet cia jau net ir man pavydas ima aisku ne is prastosios puses ŠypsenaO cia kas raso del tel vertinimu tai kiekvienam pagal poreikius ir galimybes, vieniems reikia belekiek navarotu ir kitu ten bajeriu man kolkas telefone uztenka skambinimo ir sms funkcijos tai nesu labai isrankus Šypsena

Danijoje labai madingas VERTU tarp paaugliu, taip ir niesti nagai Drovus

Gal ir nieko, bet dizaineriai tai ryskiai padeje skersa. Manau su ta raudona spalva butu galima zymiai smagiau pazaist. As visgi pasilieku prie nuomones, kad kuo ilgesnis talk-time ir stand-by, tuo telefas geresnis. Senosios noskes valdo siuo atzvilgiu. Tureciau pinigu, gal ir toki isbandyciau.

ne dėl grožio telefo kaina tokia, gi ten paslaugą specialią teikia informacijos kiaurą parą, kas verslininkams labai palanku.

Gerai

diznainas Blogai