vel:)))

Raimukas, tai patikek, ir as zinau ne viena. Šypsena Laimes dalykas kaip sakoma, o as vadinasi nebuvau laimingas siame reikale Cha cha

Kaip raflis pasakytu, as tuos pinigus geriau buciau geram restorane su dar geresne mergina pravalges Gerai Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

kas del dirzu,tai visad seguosi, nei geda man,nei ka . ir netrukdo. savo saugumui Gerai

jo Rafinuotas tai pastovei pavyzdy su maistu pateikia Juokiasi

Ubeika, as irgi visada seguosi, bet ne su savo masina. Vazineju kartais su draugo troika nauja ar volvo, tai ****iec, ir patogu jie ir kazkaip limpa gerai, sedi patogiai. Be dirzo atrodo kazkas ne taip. Nu bet pas mane bulkoj, tai nu na kaip nepatogu… Blogai toks suvarzytas visas Nekaltas Nu nepatogu ir viskas. Taip pat ir su CLK kai teko vaziuoti. Cia gal kupu visu liga tokia Nekaltas Arba mano ugis kaltas, 199, nes tikrai diskomfortas.

Papuoliau i reida katik ir as Kaune prie toyotos. Tai mentas iki puses i masina ilindes uoste ar negeres Cha cha Bet visus stabde, kamstis nemazas buvo… Šypsena

uz langus pirma karta oficialiai 100Lt, paskui po 150Lt

KAIMS_priemegos, teisingai Gerai jau ir paciam gal teko atsibilietuot? Cha cha

Marciau> galejo mane paciupt su tom kelnem aplietom… sakyciau ,kad kraujas ten Cha cha

o, cia ta s2 2.3 fwd Gerai

Parodyk foto is sono kaip tie langia atrodo, kad pastoviai stabdo.

man tai uzknisa ta pati foto Piktas bent kuria nufotkink tokiu kampu ir atrodys tamsinta

reikejo imt uz langus, nes be dirzo pagaus antra kart metu laikotarpy ir bus BAC teisem menesiui.

nejama astros uz langus :stuck_out_tongue: , ne tokia masina pas tawe Cha cha