vel:)))

nu na Vau! manes dar tiek kartu nebuvo pakirpe del langu Nekaltas

ir dabar pats pasakyk negi apsimoka bereikalo tiek litu kisti del tu langu? Nekaltas

BYTWA, visiskai neapsimoka. Nekaltas Litus px… atidirbsiu… bet daug nervu kainuoja, kai reikia pist jiems ten prota, arba slapstytis nuo ju. Piktas

Sarai> o del kokios priezasties nusprendei tamsint langus? …zinant ,kad tai yra draudziama ir labai sunku isvengti atsakomybes, manau priezastis turi buti svarbi

Raimukas, esu grozio auka ir buvau pasiryzes vardan estetinio bulkos vaizdo tai padaryti. Kitas dalykas, paciame salone pasidare daug jaukiau, maziau vafliu sukinejasi ir ziurineja kas uz vairo sedi perkreiptom rozhom. Daiktus salone palikti pasidare daug jaukiau, nes ne taip krenta i akis, ir praktiskai nesimato ar magas paliktas, ar ne. Mentas manes to pacio klausinejo. Normalus pasitaike. Pasnekejom apie gyvenima. Sako nebutu salia vyriausybes, pasigaileciau taves. Nes cia pat kitoj pusej stovejo is vyresniu patruliu panevezio Piktas tai skyre maziausia NEimanoma bauda 130lt, o priklause man nuo 150 iki 200lt. Dar kazka jis kliedejo apie tonuotus stiklus. Sako pakelk stikla, paziuresim ar plevele yra. Sakau koks skirtumas, vistiek pralaidumas neleistinas. Sako nu taip, bet tonuota stikla sunkiau irodyti, kad jis negaliojantis ale. O pleveles tipo bet kokiu atveju negalima ant priekiniu klijuoti. O tonuotus sunkiau irodyti, kad ju pralaidumas neleistinas. Nekaltas tai taip ir nesupratau ka mentas turejo omenyje.

tai, kad iki 150lt max bauda uz langus. As visas gavau po 125lt. Tai kaip cia pasikeite jau ar kaip Kvankt?

under, uz langus nuo 100 iki 150, uz dirzus nuo 150 iki 200 Mirkt as pirma karta irgi 125 gavau… Špyga

aaa, tai ble pats dar uzsiprasei didesnes baudos Apsvaigęs Kvankt? Cha cha

uz langus buciau gaves tuos pacius 130Lt geriausiu atveju, nes antras kartas jau. Netikiu, kad iki 100Lt butu numuse. Per racija susisieke, viena galiojanti bauda. Piktas Šypsena

vistiek galejai imti uz langus,o ne uz dirzus Nekaltas

nors bendrai jo, nes kazkuri cia karta ir klause manes ar turiu galiojanciu, pasakiau, kad pora o tas dar ir peracija klause, tai ble iskaziolino visus 5galiojancius Blogai

Sarai> turbut cia visiems vienodas pretekstas tamsinti langus kaip ir tau… bet man tai atrodo kvaila taip daryti, kai poto tenka ismesti tusciai pinigus, kuriuos galima protingai isleisti bet kur kitur Šypsena

BYTWA, zinoma, galejau, bet dabar kazkaip ramiau nusiplesiu langus ir galesiu pasigirti, kad tik viena bauda uz juos gavau ir sugalvojau nusiplest Kvankt? Juokiasi Langu tamsinimo akcija laikau pavykusia Cha cha Gerai Juokiasi

Raimukas, tai zinoma, aisku gaila ir taip toliau, ta proga dar ir drauge aprekiau, nes pas ja vaziavau Cha cha Buciau nevaziaves, buciau negaves kaip sakoma, senelis butu bobute, jei koto neturetu. Mirkt Ka padarysi. Isitikinau savo kailiu. K.u.r.vos kiti po pora metu vazineja ir nei karto neprigauna. Piktas Cha cha

Uzjauciu.Jauciu greit atsiniauksi vel Cha cha

Nu reikes jau apie tai pagalvoti, nes nebeturiu nervu kariaut su jais Šypsena Aisku tai grazu, praktiska ir saugu, bet neverti jie tu pinigu, kuriuos atidaviau uz viska.

Outa kai uzneuki mentai stabdyt bijo. Pas mane pilnai uzniaukta,nei kart nestabde. Jei koks reidas,tj tik gero kelio palinki. Na su aubi ciulpiancia aisku kiekwienam kampe kerta mentai. Tj taupyk ant outlanderio,wyre !!!

Juokiasi Gerai

…ir ne viena toki pazytu, sekasi Šypsena

Kvietys, ir mentai siais laikais supratingi Gerai Zino, kad anksciau ar veliau tuos sutaupytus pinigus antikorozijai ir remontui outlanderio isleisi ir taip kelsi rinka Juokiasi Juokiasi