vel prasideda?..o as maniau nebetrinsit...

vel prasideda?..o as maniau nebetrinsit…

taigi autobadas rase,kad baiges jau besaikis trynimas…
tai kuom gi uzkliuvo mano prisistatymo temele?..ten ir as ir mano su chebra kurinys-vienintelis pasaulyje volvo dzipas…
http://www.volvo-faq.auto.ru/flame/album/index.php?ch=34&p_offset=&g_offset=

noreciau bent privaciai gaut atsakyma kas istryne ir del kokiu si kart tai jau visai neesuprantamu priezasciu…

Nieko baisaus nematau toje nuotraukojeAš nekaltas, išskyrus tai, kad ten esantis žmogus man nelabai pažįstamasAš nekaltas. O dėl trynimo PiktasPiktasPiktasPiktasPiktasPiktas - nu blin, gal jau būtų laikas baigti tąBlogai reikalą, kąApakęs??? Ir paaiškinkit garsiai, kas jau ten tokio blogo buvo, kad reikėjo pašalintiApakęsApakęsApakęs:Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas???/…

Asmeniskai as netryniau. Net nemaciau tokios temos.

J.

Beje Spekuliantas - cia rimtai sitas Volvo tavo ar tik vel issikalineji? Nes sita masina Vilniuj vazinejosi pries koki 3-5 metu, kai buvo pats siaures miestelio klestejimasŠypsena Dabar jau senokai jos nemaciau. Del to ir klausiu ar tu cia rimtai ar vel baikas skaldai?

J.

Aš ir nesakau, kad tai Juozo darbas, tiesiog gaunasi taip - išankstinis ne kurių nusistatymas sąlygoja nesibaigiančiusBlogai bardakusPiktas. Duokit man tą ištrintą temą, irjei Spekuliantas ką nors baisiai netinkamo parašėAš nekaltas, aš irgi prisidėsiu prie barančiųjų, bet jei ne, taj prisidedų prie aršių kritikųPiktas, geriau jau tegul ten būna texninė klaida, nei atvira cenzūra. Juk atrodo, pac geriausias įrodymas buvo pastarosios savaitės bendravimas, kai buvo galima ramiai pasikalbėti, o daba - vėl, žiūrėkLiūdnaPiktas trynimai prasidėjoBlogaiBlogaiBlogaiBlogai…,.

neponial ,vaikinas…negi taip per kelis metus pasikeiciau?..

ni figa,juozuk…sitas volvakas tikrai mano…buvo…is kur tu zinai,kad gorodoke jis buvo?..veikdavai ten kazka?..beje,norejai vel uzvaziuot,mol ne spekulio?..bet prisiminei alfa?..beje,as vis dar laukiu…

aciu uz atsakyma…liko dar du,kurie tep galejo paselgt…

autobadai-kodel istrynei?..Liūdna

ta Volvo Panevezio numeriais.Net nezinojau kad tokia Panevezy yra Aš nekaltas

nevazinejo jin panevezy…as ja is panevezio perekupo buvau pirkes…

Aisku tada Šypsena

bet tu tada dar pirmokas buvai…net ne pacanas…Cha cha

Nori pasakyti pries 9 metus pirkai??? Cha cha
Negali buti numeriai tai naujesni

Spekuliantas,nx cia forume aiskiniesi,rasyk i privatus,rasyk i [email protected],bo jau uzpi.s.a.i. tikraja sio zodzio prasme

VajėzauApakęsKietasApakęsKietasApakęsCha cha kokių čia jautrių esama Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha:…

tikrai grazutia

niam niam… Gėlė Žvaigždė

glazi melgaite Širdis Myliu Apkabinimas