veiksmas ar kalbos?

veiksmas ar kalbos?

Nu turbut daugiau veiksmas… Baisu

gal prisimeni koks tai buvo filmas?

man liabi patinka tokie filmai, kur nieks nekalba. viskas isreiskiama judesiais, gestais, veido israiskomis Taip
paliekama labai didele erdve pacio ziurovo vaizduotei, todel, galima sakyk, puse filmo sukuri pats , t.y. padarai mintyse dialogus, girdi, ka nori girdeti.
attide, ir man kazkada teko matyti panasu vilma, bet apie jauna vaikina, kuris 18m prasedejo rusyje su savo apmastymais , paisydamas paveikslus pasaulio, kurio beveik nemate.30m jis mire. liabi patiko sitas filmas Laimingas

neteko tokio matytiNe, tiesa, pries kelis metus maciau filma apie zveja. Jis sedejo savo valtyje, maste,snekejo mintyse, gaude zuvis ir galiausiai taip praleides savo yvenima toje pacioje valtyje numire. siame filme veiksmo galima sakyti visai nebuvo, zmogus tik maste, garsiai galvojo. Bet turiu pasakyti, kad sis filmas man tikrai patiko.Taip

Ka jus manote apie tokius filmus ar spektaklius kur daugiau kalbu nei veiksmo (pvz, suseda trys bobutes ir kalba) ?????????
Man kazkada seniai teko matyt toki filma, tai vos istveriau 15 minuciu tu kalbu klausyt… Veee