VAZ 2106 lancia delta EDITION

Ant kapoto nepamirsk oro iejimo angu padaryt,tik teks ji perdazyt Šypsena

nerealus ziguliukas Šypsena

Gerai padaryta Gerai

masinu masina jo niekas nepakeis Laimingas

jup Taip Taip Taip

Cha cha Gerai

Geras Šypsena

Cha cha

o cia tai zaibas.Toki panasu jau puse metu noriu pasidaryti.Bet vis pinigo pritruksta.O kai pinigo yra tai laiko.Noreciau suzinot kiek litu i ji sukiso.

jei skaity si mano zinute buk zmogus DZO atsiusk man daugiau sito zego nuotrauku.Ir dar is kokio tu miesto?

shios tavo zy irodomas kad mano darbas kompu nepriekaishtingas Taip Kietas

Jau geriau tuos pinigus kurios zhadat y zhega kishti paaukokit ubagui, bent nauda bus, o ce wistiek tokiu automobiliu niex newertina, juk ka ish plytos padarysi, zhegas wisais atzhwilgiais netobulas. Galu gale jei neturi shaibu padorios mashinos nusipirkt, tai pirk koki VW Scirocco ar dar koki, toki automobili kuris forma turi, o ne plyta. Nu ce tik mano nuomone.

cia mano ziagas mano !!! tik pasibaisetumet kaip jis dabar atrodo… Dzo reikia padirbeti prie maniskio, tik ne kompu Cha cha

galiu pasakyti kad cia malkos padaryti Taiptik vat kaina pasakyciau tik padares Taipuz diena kokiu 100lt skaiciuojant su medzegom… ytariu kad savaitele tikrai uzsikrushtum prie sparneliu Taip

Graziai padaryta

darbo ideta i aparata,siaip kaip ziagas tai gerai padarytas,tau bmw ar merso kazka daryt reiketu.manau pasiekimai butu ausksciausi!!!.

kada masine gamyba pradesit?noreciau pora egzemplioriu nusipirkt;]

Spoileri koki reiketu ant galo uzmesti. Šypsena

nesuprantu tai cia tikras ar netikras…bet vienu zodziu rulez liux atrodo Šypsena siaip i as panuoju kokia sena tacka persidaryti …liux…liux liux Šypsena

cool