VAZ 2106 lancia delta EDITION


VAZ 2106 lancia delta EDITION

saunuolis dzo!!! tik kawianskai langu nereikejo tamsinti siusk man sitas foto muilu [email protected] darysim toki ziaga… aciu labai… blyn nerealiai atrodo, gerai galines dureles padarei… fantastika. ane? dar jei gali prieki patiuninguok ok?

_i galerija Cha cha Cha cha Cha cha[banga.lt/admlt/2content.content_view_diary/68400-=(14984889 98](http://www.banga.lt/admlt/2content.content_view_diary/68400-=(1498488998)_o.k gal ryt ir priekini sparna ish arti padarysiu Cha cha Cha cha Cha chaash itariu, kad visas tas grozybes reikes ish stiklo pluoshto daryti… o paskui viska prilibdyti… galinis buferis labai panashaus ilgio pas kadett’a sedana Taipkaroce norint viska galima padaryti Taipfoto jau siunciu Mirkt

ok aciu teiravausi del platinimo … moderna 350lt stiklo audinys. is skardos dar brangiau o as ne nezinau kas geriau ar audinys ar skarda skarda gali po avarijos paremomntuoti, pavirinti paspakliuoti… o stiklo audinio platinimas nors ir lankstosi po smugiu bet jei luzta tai luzta… nu nzn. baigsis mokslai, kai dantyse diploma turesiu tada ziuresim…

MAMAMIJA BAMBINO Apakęs BELLISIMA Apakęs Cha cha Cha cha Cha cha

niu tai nedaryk avariju ir nelush Cha cha Cha cha Cha chamanau stiklo audinys butu geriau Nekaltasbet vat tuoj idesiu linka apie arku platinima Taipten viskas aishkiai parodyta Taip Kietas

kox buvo ***** tox ir liko. sorry uz griezta recenzija. as i toki babkiu ir triuso nekisciau. cia tik mano nuomone.

arku platinimas… [banga.lt/admlt/2forum.showPosts/120821.241-=(147261550](http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/120821.241-=(147261550)

to Belmas: o i ka tu kishtum Nekaltas pasidarytum m’ke ar bulka rs kaip visu ir laimingas vazinetum Nekaltasvat geriausias kishimas ir yra i klasika Taip

TO Apex dabar dar neatsiusiu i mail’a gal ryt Mirkt

aha man tai is sono foto neatsiuntej Piktas

hehehe tiugi profas pats nupieshk ish shono Cha cha Cha cha Cha cha

neatsiunciau? galiu klaida ishtaisyti…

matai, dzo, jei daryti stiklo audiniu tai reiktu visa nauja sprana padaryti… bo as tikrai nenoriu imtis lipdyti ant skardos stiklo auddinio prapletima… o is skardos tik privirini ir vsio. tik va su skarda teikia l dailiai padaryti. nu su audiniu irgi

DZO: Taip jėgiškai padaryta, adabriaju Cha cha Mirktįmesk ir man į mailą: [email protected]

Vo chia tai Gerai

ai nebuna tokiu uztmsintu stiklu kad juoka nors kai pasiziuri maytosi 1 vietoj sveieu kitoj tamseu

nu ir nepataikau i klava Liežuvis kad juoda ten turejo but ir uztamsinti Liežuvis

Gerai

hm mokat gi zjb photosopu naudotis Cha cha