vat taip paprastai


vat taip paprastai

grazu lauke, sninga Mirkt mano auto nuo ivaziavimo i kiema ant gatves antra. puse 2 nakties buvo svari svari. o pati gatve buna normali 4 juostu… ŠypsenaSiauliai.

slykstokas rajonas. Vaizdas pro langus tai eina nx, vien sovietines stampovkes.

Klaipedoj drieba sniego visa diena, tris kart valiau sniega jau Cha cha

mazai cia dar snygio Blogai

plia vis kiekviena diena vis raso sninga ir sninga vilniui kaip ne sninga taip nesninga Nekaltas

geriau toks rajonas, nei vilniaus hurajkiemiai, kur isejas i balkona gali su kito namo kaimynu pasisveikint Baisus. Pietinis Apkabinimas savas rajonas Cha cha

Oho kokie neboskriobai Laimingas

jau geriau sveikintis su kaimynu, nei matyti toki vaizda.

Standartinis rajono vaizdas.

Jei jum sniegas ant vaziuojamosios kelio dangos zajabys, jus gal dar ir ****tes hamake?

nu nzn jusu standartu, bet vaizdas tai nu i nx

Sarras - gerai, kad tu per viena langa matai viska. Yra ir langas i parkelio, Siauliu Arenos puse. O man, kaip cia gimusiam uzaugusiam - per visus langus vaizdas tobulas. Grigiskes Veee , Vokietijoj Nurnberg, Koln Meschenich ir Aachen Veee Labas

ne kartonkiemis Blogai

Cia bent jau saules i langus gauni Juokiasi. As kai cia uzauges, tai man px, bet siaip nesvetingas rajonas Klastaimg353.imageshack.us/img353/4452/p33000908ig.jpgimg353.imageshack.us/img353/9576/p33000917em.jpgimg363.imageshack.us/img363/8636/p33000706yb.jpg

Naktibledas - grazu reiskia grazu. Ir mieste sniegas ant vaziuojamosios dalies - dzin. Normaliai vaziuoji, pavojaus kaip ir nera.

EMPIS vėl sventa diena dirba youtube.com/watch?v=9MGklN3IzfE

youtube.com/watch?v=4KdVesQMQZ8

Na aš jau 13 metų per langus matau tik mišką. Girtas Cha cha Tai čia man jau vos ne New York’as. Cha cha

miestai.net/forumas/picture.php?albumid=161&pictureid=1256kuro kainas galima iziuret Pavargęs