varskeciai?


varskeciai?

nesugadinsiu kaulu kaula su tom siukslem? Laimingas

sugadinsi, klausk kosmozo, jis čia daug laksto, patars Tau ką nors gerew Gerai

ate kalades gerai. o kas ten maisuose sudeta?

Ferodo geriau

oro filtras,kaladeliu daviklis,uz visa ta siukslyna 250lietuvisku

ATE raizyti, grezioti, pjaustyti ir frezuoti diskai gerEu Mirkt Taip

MAPCO tai grynas kinietis dezuteje su vokiskais uzrasais, buvau ju stende pries 2 metus automechanikoje

istraukiau "filtron"ale niekuo nesiskiria,apart kad devetas Juokiasikaip tu atskiri kur kinietis,tai net neisivaizduojju

manau, kad Taip Ne Taip Ne

HDI, dar neaisku, ar ferodo geriau, ar blogiau uz ATE. Db sudeta ATE diskai ir pagid kalades, pries tai turejau bremmbo diskus ir ferodo kalades, dabartinis variantas stabdo kaip ir geriau, del tikrumo reiktu i Tuvlita nulekt ant stendo ir pamatuot. bet bent jau dulka tai maziau uz ferodo.

tiesa,jau norejau vaziuoti i garaza pasikeisti kaladeles,nes sakau blia 50lt nesimeto,per valandzike su plovimais visais pasikeisiu,pasukau i pegejoto centra ,sako 30lt,bet vakare,uzsukau i kita servisiuka,sako 25lt Gerai

Ir kada tie zmones mElEjonines algas uzdirba praleisdami visa diena AB Piktas

negaliu atsakyt,man tai B+ alga moka Gerai

Tai kas atsakys, as irgi noriu tiek laiko praleisti ant AB ir uzdirbti kaip Kozmozas Užsispyręs

Ne viskas is MAPCO kinijoje kepama, dalis turkijoje indijoje ir lenkijoje, beje kalbant apie filtrus lietuviai Mature ir kiti nemazai tiekia salonu filtru zinomiems gamintojams

Pas mane pasirodo gamykliniai ATE stabdziai