vanduo vietoj benzo??? (gal OT, o gal ir ne OT )

nelabai rishasi nes kaip ir nemazhai elektros sroves gauti reikia (idomu kiek tas nemazhai) p.s. sorry bet chemija ne mano sritis gal ir nushneku kazhka

o ish vis koks to variklio principas i cilindra juk nepaduosi vandenilio ir oro

jo teisingai, ash ir nezhinau, del to ir klausiu Šypsena dabar padarykim prielaida(matomai apsurdishka), kad atskiriant H2O energijos sunaudojama mazhiau nei sujungiant Cha cha tai tokiu atveju butu gaunamas amzhinas variklis, nes tu gali ta vandeni kuris isheina per dusle, vel supilti i baka ir taip variklis galetu suktis iki begalybes Juokiasi

kad man atrodo kad vandenilis reaguodamas su oru sprogsta, o ne i vandeni pavirsta,

tikiuosi ateis tuoj protingu zhmoniu ishvadins mus asilais ir paaishkins kaip kas

na ash pats tai tikrai nezhinau, bet va chia vyrukas teigia kad galima naudoti ir paprasta varikli Cha cha: fortunecity.com/greenfield/bp/16/waterasfuel.htm na shiaip teorishkai gal ir imanoma, kaip benzas dega taip tarkime ir vandenilis degtu, bet praktika visai kitas dalykas, priklausomai nuo to kiokios temperaturos susidaro (jei panashios temperaturos tai gal teorishkai ir imanoma naudoti papr. varikli). bet va shitoj vietoj reiktu daugiau info Šypsena

tikekimes Cha cha tam tema ir buvo sukurta, kad suzhinoti kaip veikia shitas modelis Mirkt

Cha cha net ir tokiu įdealiu atveju-“amžinasis variklis” nesigaus-nes dalis vandenilio vis dėlto sudegtų…bet aplamai visa šita “tema”-visiškas briedas"… Taip Cha cha

nu jo chia darant prielaida kad nera jokiu nuostoliu. o kaip zhinia amzhinas variklis yra bogusas Šypsena taigi kaip ten visgi yra??? poršai, tu esi apie tuos H2O variklius ka nors girdejes? shiaip gi buvo apie tai kalbeta gana nemazhai, tai uzhsimaniau ishsiaishkinti tiesa Cha cha kad yra vazhiuojanchiu auto su vandeniliu varomais varikliais tai jau niekam nepaslaptis, bet va kad H2O… Cha cha

H2o + gavno = nemuno vandu Cha cha va cia tai teisybe o del varikliu tai nemanau kad ten kas gero ir bus gal kada nors Nekaltas

jei neklystu tai naftos pagal pasaulio apskaiciavimus (resusrsu ir poreikio) turetu uztekti apie ~30metu, tad anksciau ar veliau vazinesime elektra ir vandeniu. O dabar tokie projektai sugadintu naftos rinka, tad ir gesinamos tos mintys ir projektai

va del to ir nera ko cia sneketi kada baiginesis nafta tada ir bus auto su vandeniliu Cha cha

nu ple, man neidomu kada tokie varikliai bus naudojami, man idomus teorinis modelis ir kas su juo yra negerai Cha cha

su juo viskas gerai tik dar anksti Taip

bet ar tai ka ash ishvardinau savo pirmam poste yra viskas teisingai? jei teisingai tai isheitu, kad tai ish esmes yra elektra varomas automobilis, bet tai kam to reikia, ne geriau tiesiai prie elektros variklio akuma pajungti? Cha cha

nu nezinau kaip ten istikruju yra as net ir nemanau kad mes visa teisybe zinom bet as kazkaip ir nesigilinu Nekaltas

Gryžtam realybėn.PRAMONINIS lizeris naudoja 1000A srovės prie 110V .Užima laaabai nemažą patalpą ,max režimu gamina…neacimenu kiek bet abejoju ar pakankamą H2 kieki automobiliui varyti.Deguonis šalinamas lauk.Jei jį surinkinėt - būtų dar sudėtingiau…

nu ple ko jus kalbat taip lyg ash rytoj gaminsiu tokia mashina ??? ar jum tokia savybe kaip zhingeidumas neegzistuoja? jei ne, tai galit nieko ir nesakyt Geraiprie ko chia lazeris, chia eina kalba apie elektrolizes budu gaunama H

Jezau,skaityt išmok…Aš LAZERIO neminėjau.

Žingeidumui: AVTO REVIU 2004/21 psl.94 Ekologiškų auto konkursas Šanhajuj. H2 išgaunamas iš peroksido ir varo VW SANTANĄ…