Valkyria chronicles


Valkyria chronicles

Pradėjau žaist. Bent jau man, tai vienas geriausių šių metų žaidimų.

Gali but Cha cha

Kolkas geriausias, nes sie metai tik prasidejo Liežuvis

Jis2008 pasirode Šypsena pas mane jis guli ir laukia savo eiles.

Į anime panašu, o ne žaidimą

Nu praeitų metų Cha cha Man dar neužsifiksavo Cha cha

Maciau jau seniau kad losi. Tai kokie ispudziai? Kaip story line’as?

Atrodo kaip nupiešta, tikrai

Dabar jau po biški įsivažiuoju. Storyline’as kaip ir priklauso tokiam žaidimui geras, bet apie jį tik perėjus bus galima plačiau papasakot, bet kol kas įdomu. Aj dar…mapas panašus į tikrą europos žemėlapį, veiksmas 1935m, tipo ten antras kažkoks karas. Ta prasme viskas išgalvota, žemėlapis ir t.t., bet panašumų nemažai. Jei žiūrint į žemėlapį, tai veiksmas ten aplink lietuvą vykstą Cha chaGauni rinktis karius į savo squad’ą. Yra kelios unit’ų rūšys: scout, sniper, shocktrooper, engineer ir užkrito kaip vadinasi, žoždiu preš tankus kur efektyvus Cha cha Yra pagr. herojai ir gali šiaip rinktis belekokius dar, jei pagr. miršta GAME OVER. Prieš kovą susidėlioji map’e kokius nori, sudėlioji gautą XP kaip nori, tobulini rūbus, ginklus, savo tanką(tankistė ta kur per vidurį Cha cha). Kiekvienas karys turi tam tikrų tegiamų/neigiamų savybių. Žodžiu Gerai Kas ant mano nuomonės padėjęs, tai ir čia įvertinimas tikrai geras: metacritic.com/games/platforms/ps3/valkyriachronicles?q=val kyria Cha cha

Procesorius > žinok taip ir yra galima sakyt, specialiai taip padaro kartais Cha cha

Grafika tai super sito zaidimo Šypsena po fallouto juo matyt uzsiimsiu.

kushliu> bazukiniai? Cha cha

o sis zaidimas nera vienas is tu, kad reikia buti anime fanu, kad patiktu? Šypsena Nes as antipatiskas tiems japashku songokams Nežinau Nekaltas Tiesa, candy candy patiko Cha cha Gerai

ne vienas is tu Šypsena man ir anime ne prie sirdies, bet zaidimas patiko Gerai

Nu tie visokie multikai songoko, tai man nepatinka, normalus anime patinka, o žaidimus, tai tokius dievinu Cha cha Nors šitas, tai nelabai ką bendro turi. Žoždiu video review: gametrailers.com/player/43160.html ir bus maždaug aišku.