valio, gera nuotaika

valio, gera nuotaika

kol kas viskas tiesiog puiku - anksti atsikeliau, sviete saule, pasokau, susitvarkiau, bangoje trys zinutes (tai labai malonu ir beveik niekada nebuna Šypsena). tikekimes, taip ir toliau Šypsena
merginos ir vaikinai - informacija jums: jus geriau atsakinekit privaciai, nes taip pamaloninsit zmogu. taip faina - ateini is ryto ir specialiai tau zinuciu atsiusta Šypsena)

Niu ir kaip cia gali but?!!

nezinau, bet jei kam liudna, tai parasykit. gal isgelbesiu nuo depresijos Šypsena)

kazkaip teisingai pasakei…Aš nekaltas

mano nuotaika gera,
nes dariau aš daug darbų.

čia buvo eilėraštukasŠypsena

nieko, kita diena pralinksmesi. na, jei ne kita, tai dar kita Šypsena

Nu ka man bepasakyti. Labai liudna Liūdna .Siandien paklausiau draugo, kaip jis mete rukyt Kietas o jis atsake:
-Nu kaip… Rukiau, rukiau, ir numiriau. Cha chaKietasŠypsenaMirktApakęsLiežuvisAš nekaltasNustebęsLiūdnaPiktas

nesupratau…

Na tai ir man prasau pakelkit nuotaika nes pasaulis tai *****

pritariu! kokia ten durnei gera nuotaika? paprasykim jos, gal pakels…

o man tai kolkas visai gera nuotaika! ŠypsenaŠypsena Nors reikia sutvarkyti visa buta, bet kazko linksma… Pasidariau pietu pertraukele: valgau medu su duona ir geriu piena! ŠypsenaIR man labai smagu!Pavaisinciau ir jus, bet kazkaip neiseina…Na, nebent iki manes ateikit! ŠypsenaMirktAch, myliu jus visus! (myliu visa pasauli, kai man gera nuotaikaŠypsena

Man tai nuotaika ciki tik oras uz lango nekoksKietas

O vat dabar tai jau nuotaika SUPER!!!ŠypsenaŠypsenaŠypsenais daznos dalyves pagaliau nuolatine patapau!!!ŠypsenaŠypsenaŠypsena

tu cia turi omeny atkakle?

Belphegor, man rodos tas reversas veikai tik uzhvedus varikli, nes su masina ant startero ir nelabai nuvaziuosi, o kai zhvedi, tai elektros buna daug, manau tai apgalvota, nes su akumu su tokia kareve tai ir per drive-way nepavaziuosi jei kalniukas bus Cha cha

powersports.honda.com/motorcycles/touring_sport_touring/model.a sp?ModelName=Gold+Wing&ModelYear=2004&ModelId=GL18004 ir paspauskit specifications…ir nebus gincu Mirkt

Su skuteriu grizinejo is sveciu namo ir kazkokia fifa nukoshe su auto. Ironiska truputi, bicas ir Isle of Man myne ir siaip extreme kaip reta buvo, o uzsimuse su ItalJet

Kaip?

Amzinaatilsi Ronnie Smith is Performance Bikes zurnalo. Uzsimuse lygiai pries metus Liūdnas Vienas is best zurnalistu ir rideriu buvo