Vakarui džinglas

aš plaučiau jeigu man už tai mokėtų Cha cha

Mr>tai ir nesakau…tik sakau,kokios pasekmes butu Cha cha

geriau druskos tirpiklio ant sėdynių ir palikt išdžiūt Cha cha jeigu tamsus salonas, tai pasėkmės Gerai

quattre, slaptažodis buvo “aš nuo ilgo”? Cha cha Cha cha Cha cha

dar geriau slapimo i sedynes Cha cha

jeigu jau taip, tai porą kiaušinių įmušt į aušinimo sistemą Cha cha 200-300km ir kaput motorui

ai nafyg…nereikia taip skaudziai Netiesa…kodel kaput?..jei laiku paatebes temperaturos suoli,tai px…tik brangu Cha cha

kiaušinis išverda ir pasidaro kieta masė, kuri labai puikiai aušinimo kanalus užkemša taip, kad pabėrus motorą nesuprasi kas ir kodėl. taip valstybinė institucija mašinas nurašinėdavo Cha cha

o nafyg taip brangiai…pripisi i dusle salerkes ir viskas…duma melyna varo…motorshaden Gerai Juokiasi

pamenu, kaip vienas nusiplovė busą be sausinimo, o lauke minus 20 Cha cha nuplovė jam tą mašiną ir išvarė lauk. Tas atvažiavo, susimokėjo, pabandė įlipt į mašiną, sėdo atgal pas tą kas atvežė ir išvažiavo namo Cha cha

plaktą kiaušinį su švirkštu į sėdynę ir ateini čia Cha chapamenu XMą per šalčius su kercheriu nupūčiau, tai vidun per bagažniką įlipau ir su pečiu duris atsidariau Cha cha

Quattre naugarduko g. El.fakulteto kieme prie mans factory plauna uz 10 lt rankom. Pati apsalus buvau. Ir dar dviese plauna

viskas priklauso nuo kokybės. jeigu tinka belenkaip, tai ir už 5lt nuplaus zjbs

natka, imesk nuoroda su mapsu Nekaltas

Ševčenkos 16 atrodo adresas, kur Nata sako, įvažiavimas nuo Ševčenkos g. į tą loftų teritoriją, kur tarp Švitrigailos ir Algirdo g., įvažiavus į teritoriją 20m po dešine ta moikė.

trulikai maciau picas uz 3.33Lt pardavineja, ragavai?

quattre, per google maps “street view” pažiūrėk Ševčenkos 16, matosi ir reklama Šypsena Moikė už to kampinio pastato kur reklama

bro…guzas Gerai…chicane seniai pavaldo volvo…reiks atsinaujint

bbz man pamoina butu prasyt savo darbininku, kad nuplautu masina, toks jausmas, kad neturi litu pats nusiplaut arba ranku neturi.

sharras Gerai