Vakarui džinglas

Vakarui džinglas

youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nl-JpRarGC8#!

Lengviau Liežuvisyoutube.com/watch?v=7tZHnWCieWM

quattre, baltą mašiną dažnai plauti reiki Šypsena kur skalbiesi?

trula, ka aš žinau, plaunu ne dažniau nei kitos spalvos. Skalbiuosi švaros broliuose su kortele, bet imu pačią pigiausią, be sausinimo Cha cha

ir kiek moki, jei nepaslaptis?

17lt - PVM Nekaltas Nekazka rasi kad vln kas su rankom pigiau nuplautu. O kad nesausina tai px Nekaltaskai šilta - plaunu pats darbe Nekaltas

vis tik trulikai b0churai nemelavo del moikes? Klastaps.17lt be sausinimo? Cha cha…as tai gal isvis geriau neplauciau

brangu Nekaltasdr, kad tavo bachūrai tau suteikė tokią info, kai aš buvau bedarbis Nekaltas tai kažkaip įdomiai Cha cha

trula gal savo kokia moike turi? NekaltasPas sita gaidi labai platus slenksciai - labai megsta prigert purvo, o plaut uzknisa Cha cha

siauliuose rankomis 10 su sausinimu Ufff

dr - leidziu sau tokia prabanga tik tada, kada jau lb lb reikia Nekaltas17-21% = 13.5lt Anksciau RM’as turejo mokej vienoj *bliamba*a, tai su slaptazodziu uz atrodo 10 nuplaudavo ir nusausindavo Gerai O dbr yra kaip yra Nekaltas

q>siaip bbd be sausinimo,bent jau as neplaunu,vanduo kalketas,kai isdziuva vanduo,tai masina kazkokia matine,langai taskuoti Blogai

dr - taip buna, jei pats plaunu ir nesausinu, tai vanduo palieka zymes. Pas tuos svaros brolius kazkaip norma zinok, gal naudoja kokius filtrus Nekaltas

o kiek su sausinimu?..as kazkada kazkur klp berods uzsukau i moike…sako plaunam?..jo…su sausinimu?..nesupratau?..su sausinimu…ka?..cia dar plauna masinas taip? Cha cha…man cia siaip atradimas siaip buvo Cha cha

dr - nezinau, neziuriu as i ju kainininkus, man jie per baisus Cha cha Gal 25 ar kazkas tokio. O siaip variantas px, greiciau atiduoda Cha chaO korta irgi gerai, nereikia vietoj pinigu moket, cekst brekst ir gazOji. Nors noreciau kokios paprastos moikes, kur is dusios dirba Cha cha

prie Zalgirio stadiono,prie respublikines…12lt,plauna du botanikai 20meciai Taip Cha cha

reik is naudot darbininkus ir plautis nemokaimai Taip

siaip jei kada gyvenime man koks pseudodyrikas lieptu plaut masina,tai as mielai sutikciau…tik isigyciau svirksta ,uztaisyciau su druskos rugsties tirpalu ir pripusciau i duris ir slenksius Gerai Cha cha

auksinis posakis yra… Niekada nesakyk - nieakda Cha cha