vakariene


vakariene

Dilgeliu/rugstyniu sriuba & orkaiteje kepti kalakutienos kotletai su avinzirniais.

Gerai

Kas ten - kiausinis, mesos smotas, morkos ??? sakyciau toks labiau posventinis jovaliukas Nekaltas

dilgeles, rugstynes, kiaushu gal 3 ant puodo, sonines shmotas vire, morka, bulve.

pas man startuoja saldiklio laisvinimo operacija, sudosi silke seliavine Gerai Niam niam

man tai čia per daug visko. jei dilgėlių sriuba, tai bulvės, perlinės kruopos, dilgėlės ir šaukštas grietinės užbaltint. jei rūgštynių, tai analogiškai, tik vietoj dilgėlių, rūgštynės.

kad normalus kiekis “priedu” Nekaltas

Truksta dar silkes ir uoguenes Cha cha

viskas narmaliai, tik avinžirnius pakeisčiau grikiais kokiais Kietas

avinirniai gyvuliu edalas Cha cha

o kuo pankas nuo gyvulio skiriasi? Juokiasi

tai tau px, kazkada gi edei katem skirtus konservus Juokiasi

Girdejau, kad ant zakusono prie aluas visai zjb sausas sunu edalas Cha cha

girdejau ir as Juokiasi dar vietoj padkormkes zuvims sako sueina Juokiasi

tai tiem, kam sueina sausas šunų ėdalas, tam ir liucerna su avižom sueitų.

Tai kad tas pats brangiausias sunu edalas, kur atidarius skardine visai skaniai kvepia ir panasus is sivaizdos i guliasa tai dar jame visko daugiau yra nei vargsams kur nemokamai sriubas verda ar siaip kokiu maistu maitina.

jo, tik pabuvojus fabrike, kur tą maistą gamina, atšoktu fantazija net ragaut.

kaciu tunas kiek primeciau kazkada apie 5-8 kartus brangiau uz john west. tiesiog zmonems sueina viskas, o katems- nixyuja. jus ka bled duotu duba koks parodinis reproduktorius ir pradetu galu ieskot, gi pzda isristu iskart viska botanikai. katems skirtas tunas (upetakis, krevetes, lasisa ir t.t.)- man per brangus. as tokio neiperku. galiu tik paragaut sau leist.

gargžduose yr fabrikas, kur gamina maistą plėšriems naminiams gyvūnams. smarvė jaučiasi už kilometro…