Vakariene :)


Vakariene :slight_smile:

Trinti pomidorai, ryziai, tilapija(blt o gal pengasija…neatsimenu ka pirkau Cha cha ), krevetes, tunas nu ir prieskoniai Cha chaZulike, viskas buvo sudeta kai ryziai isvirti buvo Šypsena o patiekalas vadinasi “xyupaimios”

nesu ragaves kreveciu, dabar primeciau Cha chakazkakip man tokie gyviai apetito nekelia Cha cha

turetu but skanu Nekaltas

Krevetes nepatapo guminemis?

Cia taip tikrai turi but?

Skaniai atrodo Niam niam

As zinau tik viena,kad kaitinamos krevetes po keliu min pasidaro gumines ir nevalgomos,o isvirti ryziams ir issitroskinti pomidorams laiko reikia gerokai daugiau,nei tos kelios minutes.Zinau ir tai,kad rugscioje terpeje ryziai verda dar ilgiau,o tai dar syki pasako,kad sio patiekalo rusoimo laikas uzeme ne kelias minutes ,bet minimum 20-25 min. Na,nebent ,autorius ta mazyte nuotraukele kamputyje ikele tik kaip paaiskinima,kas buvo sudeta finaliniame etape,bet tokiu atveju,man nesuprantama koncistensija: tai yra sriuba,troskinys ar “paelja”?

nesat valge borsc,ty 2:1,kur ir paelija ir troskinys ir viskas ko reikia ir nereikia Cha cha…ryt bus pas mane barsciu diena ukrainietiski,remixas Gerai

Barsciai yra barsciai ir net jiems yra nusistovejusios kazkokios tai ruosimo normos - juk nededi i juos makaronu ar ryziu.

Mano subjektyvia nuomone tilapija blog bling gera zuvis, o pengasija ta kur malaizijoje apsnerkstose fermose slyksciai veisiasi Cha cha Tai tikrai neuzmirsciau ka pirkau Cha cha

Nekaltas