Vakariene:)


Vakariene:)

mazdaug savaite nevalge, nes atsikrauste i nauja terariuma ir tupejo visa laik ant stiklo, siandien nulipo ir toks alkanas buvo kad sumuse rekorda ir i “nasrus” susigrudo sesias uodo truklio lervas Cha cha

Vyras, taip sakant Gerai Cha cha

Oba Juokiasi

dimka, neprikarksek kad vyras, tikiuos kad panele Ufff

o uz poros dienu pasiimsim dar viena, lividum’a Girtas

ooo lividumas va čia tai žvėriūga Velniūkštis Lauksiu foto

tik Dagne biski baiminas, visgi pavojingas ir agresyvus Ufffna bet surizikuosim, o jei viskas ok iki kitos vasaros, tai jau patirties auginime turesim ir jamsim Blondi Girtas Girtas jai paruost reiks terariuma su spynom ir neduztanciu stiklu Cha cha

O kuo vyras tarantulas, ar kaip sia muse vadinti, uz patele-tarantule blogesnis ? Nekaltas.

Drakoniuk, dėl pavojingumo tai tikrai baisoka, aš kažkaip ant tokių nepasirašau Cha cha Nors labiausiai patinka medžių vorai, o tiegreiti ir šokinėjantys, tai ne kartą buvo išgasdinę, kai tik atidarai, kaip strykteli UfffDimka,Patelės gyvena ilgai ir laimingai ir paprastai būna gerokai gražesnės GirtasKiek auginu tiek turiu patinus Piktas O tie zarazos gyvena trumpai, kūdi kai dviračiai ir ištisai bando pabėgt, nes nori pas panas…

pas mane panele ciuju, reiks paziuret kai issiners, nes jai pakankamai nedaug laiko, o uzaugus jau didziausia is vados, matavau, 9cm jau, rami labai, gali glostyt Cha cha o kaip tiksliai vadinas medziu voras, ieskojau pirkt, neradau, nes is kurio pirkau vorus tai sake jei nori grozio - lividumas, jei nori kad visad butu matomas ir pabegusi greit rastum - medziu voras, jei nori nusizudyt - camel spider Cha cha

Camelis tai toks neblogas Cha cha Bet yra ir tokių ekstremalų kurie juos laiko Cha chaMedžių vorų visokiausių rūčių yra, pas mane dabar Avicularia Metallica, o šiaip žiauriai gražūs yra avicularia versicolor, Poecilotheria irgi gražūs Girtas

jo, versicolor tikrai grozis, ir tie visi zebriniai Girtas