Vakariene: skaniai & greitai

tai dabar tipo in real pulti siulyti vakariene? MirktCha cha

Tai tu dar nuo vasaros alkanas?

Siulau pica. Vaikai labai megsta, o ir mes nenumojam ranka.
Paploteliu galima nusipirkti parduotuveje jau gatavus. Ant virsaus dedi ka tik sugalvosi ar turesi saldytuve. Suris ant virsaus ir i orkaite. Ir greita ir sotu. Aisku italai pasijuoktu is tokios “picos” , bet man asmeniskai labai skanuMirkt

Kai negirtauju esu vegetaras tai vakariene daznai fri bulves is parduotuves - fritiurineje arba mikrobangeje.

Va neseniai sugalvojau ant fri surio uzberti skanumelis mmmmm

O geriausia turėti močiutę.Grįžti,vakarienė garuoja, vienas patiekaliukas vienam anūkėliui, kitas kitam.Užsisvajojau…

Man zmona namuose dirba .tai jeigu is anksto paskambinu tai grizes jau paruosta vakariene randu va kokia gera zmona turiu

Uzeikit i svetaine: http://receptai.w3.lt Skanaus.

Ačiū visiems. Šeimynai atsidarys naujas sezonas Šypsena Gėlės Gėlės Gėlės

Ir ka valgete?

BECHAMELIO, o ne besamelio. nepainiok su besa me muchio Mirkt

o jei jau esat tokie mesiaedziai - tai va jumi labai greitas receptas.
Jautienos ispjova, t-bone ar nugarine supjaustoma (t-bone jau buvo supjausyta) pirsto storumo riekelemis, itrinama saldvos jautienos prieskoniais, ijungiama orkaite grill rezimu ir visa seimyna grieztai kvieciama prie stalo. kol visi susirenka - patepti skarda aliejum, isdelioti mesa. Kai visi susirinke sedi uz stalo ir pasiruose laukia - idedi skarda ir nustatai taimeri 7min. LYGIAI po 7min. isjungi orkaite ir greitai trauki skarda lauk, greitai isdalini i lekstes ir visi ISKART valgot su darzovem. Laikas labai svarbu, nes priesingu atveju gera ir brangia mesa sugadinsit ir gausis puspadis, o ne minksta sultinga ispjova.

sioks toks receptas:
3 kiausiniai, 3 sauktai majonezo, 3 saukstai krakmolo, saukstelis vegetos, viska sumaisyti ir dar ideti ko nors mesisko, pvz. supjaustytos daktariskos desros ar kokios vistienos gabaliuku isvirtu. kepti keptuveje kaip blynus, visai neblogai…skanaus!

Va, Martynuko receptelis tikrai supergreitas! Ir dar is mesos! Nes as (o dabar jau ir mes) be mesos gyventi negaliu (saldainiu ir sokoladu fabrikai galetu uzsidaryti - sirdies neskaudetu visai).

Tik kazkaip jautiena nelabai populiari musuose, kietoka mesa, bet greiciausiai turbut nemoku paruosti. Skaniausia jautiena man tai Klaipedos "Skandale" - tie nedakepti steikai… Liezuvi galima nuryti…

Martynuk, o ant groteliu ir grill rezime ja galima deti? Ar butinai i skarda?

Del prieskoniu. Jusu cia dauguma gurmanu, bet pastebejau, naudojat tuos Saldvos, Santa Marijos ir kt prieskoniu misinius. Bet juk ten nelabai rasi tai, kas ant pakelio parasyta, isskyrus siuksles nuo tu prieskoniu ir konservantus. As pati stengiuosi naudoti savo prieskonius ir savo misinius - pasirinkimas mazesnis, bet ner ko lyginti su parduotuviniais. Mama darze per vasara uzaugino is mano atveztu seklyciu bazilika, ciobreli, melisa, kalendra, mairuna, auro medis ir taip auga, krapu ir petrazoliu visur pilna, pipiru irgi ir t.t… Taigi ner ko lyginti su parduotuviniais nei kvapu, nei skoniu, nei izvaizda. Man uzteko pamatyti dziovinta cesnaka Ne Labai rekomenduoju puodu fanams pasiauginti bent jau ant palanges ar balkone. Gerai

Jo, kietoka jums gaunasi jautiena, nes per ilgai kaitinat ja. arba ne ta kuno dali.
Va, o deti ant groteliu visiskai nebutina - skoniniu savybiu neislosi, o kad nelasetu ant orkaites dugno - vis tiek turesi po apacia skarda padeti. isvada - po valgio gausi viena skarda daugiau plauti. Kam to reikia?
A, beje, grilis-griliu, bet temperatura mes statom kazkur 225C. Bet ne pas visas orkaites grilis turi termometra. Orkaite, beje, turi buti ikaitusi.

O del saldvos prieskoniu. Nu, nzn, normalus ten prieskoniai tie jautienos. Dar naudojam Lays Gewurz - irgi neblogai.

Musu grilis be temperaturos, yra tik trys rezimai: 1, 2 ir 3. Tai cia mazdaug kuris butu?

tai speju, jog 2. bet ziurekit- pagal mano laikus, tai turi mesa prapjovus per pati centra buti vos vos ruzava. jei ka - tai gi paeksperimentuokite. bje, gaminant griliaus rezime, skarda turi buti ant pacios virsutines lentynos.

tas pats receptas da labai skanu su versienos ispjova.

skanaus…

Pavargęs Blogai

muah Bučkis Laimingas