vakar mistiskai dingo Tele 2 tinklas

vakar mistiskai dingo Tele 2 tinklas

vakar prasproges tele 2 tinklas kur tais buvo, su dviem teleponais bandem rast nu tipo Phone settings> network selection. nixujutki neradoŠypsena)) mistikos. kai sakant TELE 2 rysys kazkur anapus… Cha cha

Kaune cia taip buvo speju.

ne tik Kaune, Siauliuos vakarop irgi panashus bajeris nutiko

Jo,sveikinamPiktasGerai draugelis susibiesines sudauze telefona y siena.Bet uztat perjo y Bityna.SiandieCha cha

dohc >> yo, Kaune Šypsena be to ir seip bite berods svaigo. draugisku pastangu deka nusprendem kad kaltas "Frontas" (bo ten tema kiek pamenu susijusi su akwariumo nesamonem). tai voŠypsena

Kartais nesupainiojai su savo naudojamu Omniteliu?

plet… na dingo risys… na ir apsishykyt. uzknisot jau. tegu sau dingsta kiek tik nori. jei nepatenkintas tuo- keisk operatoriu. bet kam 100 ais kartu tai aptarinet forumuose… IgnoreIgnoreIgnoreIgnore… uzknisat su tuo nerealiai

Panevezyje vakar ta pati mistika buvo su T2.

Kaune visada taip buna, o Vilniuj viskas tvarkoj buvoCha chaCha chaCha cha

Vilniuj irgi tas pats buvo kazkur apie 21 val ,gerai kad dar kartu ir omnitel turiu,Ignore

Na taip taip, dingo vakar TELE2 rysys, taciau ir Bite streikavo, taip pat ir Omniteliu negalejo prisiskambinti Vilniuje, Zirmunuose… Skambino is omnio i omni… Ot taip… Betgi pasitaiko, nereik shumo kelt Šypsena

vakar daug kam dingo rysys ir bitutei "mielajai"… daro kad butu geriau tinklus tvarko…
saiip tele2 man dar nieko viskas ciki, bet one.lt jau nervuoja, visa para SMS negaunu ir neiissisiuncia, jau tele2 pries metus geriau veikdavo, sms veliausiai po 5 valandu nueidavo, o one.lt jau para laiko negaunu

kam cia nepatinka pasijuokt is nekuriu operatoriu darbo, neikit ir neskaitykit, beto as esu Omnio abonentas ir tuom patenkintas. o seip man nuosirdziai dzin kiek daznai ir kada toki ****eliai kaip t2 sminga Liežuvis

tie "ziedadulkiu rinkejai" savo tinklus gerina jau gera menesi. o mes turime kenteti. ,ble… vakar vel bite numirusi buvo Matyt nusigyvensiu iki tokiu laiku, kai i omni pereisiu Cha cha

jooo ta vakara mane tas T2 rysys buvo uzknises!!! Piktas niekaip savo vaikinukui negalejau priskambinti ir tiek problemu man sukele! Piktas Rysys kazkur anapus…

rysys tai huinia, bet su t2 tai sms pradejo vieluoti apie 5 valandas, cia tai jau negerai ble…

tas pats ir su bite buvo

Kaune pastebejau, kad mazdaug i savaite karta nusminga tele2 apie 21 valanda. Bisky diorgina, bet reikes kenteti, ir vis del tu pigesniu pokalbiuŠypsena

TELE 2 -GAIDYS
(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i )(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i) (i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)( i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i )(i)(i)(i)(i)