Vajezau...

Mociute, o tu, kaip pastebejau, Dimkai tikrai nesi abiejinga.

Neverta kelt sumaišties ten, kur kaip pats sakei lankaisi retai ir pan. Karikatūrų tikslas ne įžeisti, o tik pašiept linksmai. Mirkt

rerich, paskaityk dar kartelį biškį aukščiau Klasta Ufff

o kas cia sake, kad tai mano klonas ? Apakęs Juokiasi … as niekad jo neslepiau Ne, netgi kelis kartus viesai vardijau savo klonus, ir si tame tarpe, ir dar pora turiu Taip.

ir tipo kietas, bo klonų turi Apakęs tipo apeini moderatorių sprendimą ir toliau darai ką nori Nekaltas žema, ką aš tau galiu pasakyt Blogai

Juk Dimka gyvas, liaudie. Valio Pasikaups truputį naujų idėjų, minčių, grįžęs galės toliau siausti. Cha cha

Nekaltas

Močiute, o kas nuo keičiasi jei žinau?

Miko_Feja, Ne, siauteti nesiruosiu Ne, ner ko, prats prisidirbau, uz tai ir sumokejau Kietas Gerai … Siautejau, kai dezinformacija uzdejo bana, nes toji beka taip ir neatsake i mano jai uzduota kalusima Blogai. atsakymo vis dar laukiu…(matyt veltui) Juokiasi. Na o ka, vaikis, vaikis teisus, mane buvo kartaispejes, bet va, siknius, ne man vienam bas buti turejo Piktas.

tai va, tavo šitas didis protestavimas parodo, kad nežinai Ne

Naudojies tuo, kad ant sito nick’o bano negalima uzdet, bent kolkas Cha cha

Labai jau tau neteisingai vaidenasi. Abrikosinės spalvos gal ir nežinau, bet šaržą nuo karikatūros skiriu.

Vaiki, ateis ir tavo atpildos valanda Angelas… banink nebanines- nepades … Girtas.

Tipo taves perauklet jau neimanoma? Cha cha

Vaiki, jei nenuimsi banopomenesio, pagausiu po pamoku ir atimsiu visus centus Valio Kietas

Nuimsiu. Atai paskutinius centus da atimsi JuokiasiTik nepamirsk pranest, kai laikas praeis. Mirkt AV forumo taisykles, 12punktas Cha chaBeje, ar su klonu rasinedamas neapeini bano? Nekaltas Cha cha

Ok, parasysiu Kietas Mirkt