Vajezau...

Būk dėmesinga ir nepūsk dūdos Juokiasi

ale koks sympatiaga tas Dimka Apkabinimas,

Nepučiu. Piktas

Nėra taip, kad man Dimkos reikalai rūpėtų, bet tai ką matome čia pažeidžia B+ taisykles, o moderatorius tuo tarpu tik juokiasi kiekviename komentare. Suprantu, kad tyčiotis iš kitų AV nariams lyg kvėpuoti, bet tokia nelygybė išmuša iš vėžių.

Qwdc. kaip sis piesinukas pazeidzia b+ taisykles? Nekaltas

Juolabiau, kad ant Dimkos nieks danties negriežia. Ne

Čia nesityčiojama,o auklėjamas keikūnas Nekaltas

Ei,bet aš esu įdėjęs piešinukų ir apie save ApakęsAš jau esu sakęs-tik kvailiai gali įsižeisti į mano dedamas karikatūras O juk buvau įdėjęs ir vaikį1 ir murrr-normaliai sureagavo Cha cha

Ir kas suteikia tau teisę jį auklėti? B+ taisyklės atrodo ganėtinai konkrečiai apriboja tokių “auklėtojų” galimybes, ar bent jau turėtų apriboti. Aš nepatingėjau dirstelėti kas ir kaip toje temoje buvo ir mano nuomone abu yra keikūnai ir juos reikėjo laikinai pašalinti iš klubo. Kodėl “auklėjat” tik tą, kuris negali apsiginti? Kaip ten bebūtų, piešinys yra įžeidus, pažeidžiantis B+ taisykles ir jį patalpinęs žmogus turėtų už tai atsakyti.

duok į teismą Taip,tuoj aš nupiešiu ir tave Juokiasi

Qwdc, suprask humorą, žmogau. Mirkt Juk visi supranta rūriaus dedamas karikatūras, į kurias reikia žvelgt su šypsena, nes jis niekad blogo nelinki. O kaip jau minėjo, juk ir save pašiepęs yra ir ne vieną kitą bongūtį iš čia besilankančių.

Aš retai čia lankausi, tai nežinau “vietinių” taisyklių ir neperžiūriu visų karikatūrų. Jei pažinočiau vieną ar kitą dalyvį tikrai būtų smagu pažiūrėti į jo karikatūrą. Bet kaip dabar išeina? vieniem taisykės yra taikomos, o kitiems ne. Ne tik netaikomos, bet panašu kad moderatorius net palaiko tokius taisyklių pažeidimus. O į teismą tai tikrai nieko neduosiu Šypsena . Ne mano kiaulės, ne mano pupos. Patys žiūrėkitės tvarkos.

Qwdc, ryškiai per retai čia lankaisi Taip Dimka bano tikrai nusipelnė, nes seniai prašėsi (o ir gaua jį ne pirmą kartą ir ne su pirmu moderatorium nesutaria) Nekaltas o šitoj karikatūroj tikrai nieko nei įžeidžiančio, nei taisykles pažeidžiančio Ufff

Qwdc, kodėl sakai, kad vieniems taikoma, o kitiems ne? Jei apie Dimkos išleidimą atostogų, tei reikėjo atidžiau paskaityti temą ir moderatoriaus žodžius: Dimka jau prieš tai buvo gavęs įspėjimą ir buvo informuotas, kas bus, jei jo nepaisys. Na, o tas kitas (nepamenu vardo) prieš tai jokių įspėjimų negavo, įvyko šioks toks nesusipratimas, ir jis buvo įspėtas irgi.

Nu jau piešiu ir Qwdc Juokiasi

Vaikis, o tu juk tikrai esi isgamiukstis Angelas. … man rodos, kad ne Dimkai vienam ispejimas buvo pries tai vykusiame konflikte Juokiasi.

" BITĖS plius taisyklės: 1. Draudžiama talpinti informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą; " Tapatinimas su piešinėlyje pavaizduotu veikėju tikrai garbės nei orumo nepridėtų. Aš nežinau ar Dimkos nosis raudona, ar jis vaikšto tiek apšepęs ir propaguoja tokį “lengvai kaimišką” aprangos stilių, bet kol nežinote ir jūs, tai yra garbės ir orumo įžeidimas. Kaip čia yra, kad vieni už taisyklių laužymus gauna įspėjimus ar yra šalinami iš klubo, o kitus moderatorius net palaiko? Aš neteisinu Dimkos, jis pašalinimo užsitarnavo, bet nereikia net komisijos nustatyti, kad šis piešinėlis pažeidžia B+ taisykles.

rerich, įspėjimų yra gavę ir kiti Nekaltas o Dimka tikrai sau per daug leido pastaruoju metu Ufffpasitaisau, bo atradau netyčia vieną daiktą Cha cha Dimka, jofana, manai po klonais pasislėpsi? Juokiasi tu sau tikrai per daug leidai. per daug susireikšminai ir gavai ko nusipelnęs Liežuvis

Qwdc, o ar tu išvis žinai, kas yra šaržas arba karikatūra Nekaltas Ufff

Jo-aiškiai kažkam kvailybės priepuolis užėjo