Vajė...


Vajė…

Mirkt

kame beda, kad vaje?

Šiandien grįžtant po darbo Kaune Birštono gatvėj vos vos į avariją nepapuoliau. Važiuoju trečia juosta, iš priekio pilna automobilių ir į mano juostą iš priešingos trečios skersas 5tas Prelude įčiuožia. Centimetrais praslydo, keista, kad kelnės sausos liko. Veidrodėly mačiau dar kelias sekundes “driftino” ir galiausiai plojosi į Peugeot 306, mogteriškės vairuojamą. Už manęs trečias auto atrodo buvo. Prelude priekį sumaitojo, o Pežukui galinės durelės nuneštos. Mėtos ant gatvės, nepanašu, kad ten durys kažkada buvo. Kai pagalvoji, jei būtų kliudęs vairuotojos dureles… Visi sveiki. Prisinardė bachūras… Ufff

kazkada cia nesenai AVINA,AB salyvi ir buvau uzmates nardanti su audi 90 CJS ar kazkas panashaus buvo nr valst,lipdukais visa ubage apklijuota ir kriokianti Juokiasi

kokiu greiciu turejo lekt, kad skersa pastatyt, nebent ten smeliuko papuole. Buvau saviski irgi skersa pastates, smeliukas papuole, bet greitis nebuvo didelis (80kmh) ir vieta nuosali (pilaitej, vaziuojant nuo salotes, posukis i smalines gatve) tai viskas laimingai baigesi.

vaziuoju sau ramiai,o gretimoje juostoje moterishke su bulka,girdziu pagal garsa,kad kazkas atsinesha,paziuriu i veidrodeli,ogi audi ubage,ir tai moterishkei ant shiknos seda per pora cm Kvankt?,ir duodasi nei shen nei ten,ziuriu ash i ji shone vaziuodamas kaip i visishka ligoni,o jis malasi kaip ish.p.i.stas Juokiasi neturiu zodziu apie tokius vairuotojus Ne

tokie kur prilimpa ant siknos labai gerai kartais pamokyt prilieciant stabdzius, buvo atvejis, kai net ant borto uzssoko Cha cha P.S.taip darau tokiems kurie, prilimpa tokioj vietoj kur neturi kur detis

o as turiu, ypac jeigu kur lb skubi, o kokie loxai abiejose juostose ant 50 slenka Kanda

papa-didy ten panashi situacija ir buvo,nes priekyje dege raudonas shviesof/sign. tai moterishke ir neleke,o jis draskesi,bet poto nusuko i trecia juosta posukiui i kaire,o ash vaziavau pirmoj juostoj greiciau,bet pamates toki “veikeja” susilyginau apyligiai su ta aubi ir vaziavau shalia jos spec. Cha cha

tvarkingas, bet as uz HP3 arba HP4

papa_didy, uz tokius pamokymus ir su lazda per kupra duot nebutu maza, aisku viskas nuo aplinkybiu priklauso bet siaip dazniausiai zmones prilimpa nes antra juosta zmones vaziuoja kai pirma pustuste, ir nei pirmyn nei atgal. Sorry, PS tik veliau pamaciau

fryskius, išmok planuoti savo laiką.

mane tai bisky tokie ligoniai kaip audi4rever vaziuodami antra juosta pensininku greiciu klynina! trukdo eisma konkrekciai, jei zmogus skuba, vadinas skuba!

norejau tokio preludo, bet ir dabar i savo bulkike mielai pasikeisciau Apkabinimas