Vaiku valgymas. Ar ju maistas privalo buti skanus mums?

O vaikai skaniau su ketcupu ar majonezu. Ir kokio amziaus skaniausi Cha cha

GeraiGėlėGėlė

Na mane vaikysteje tevai versdavo valgyti tai kas padeta ant stalo… iki shiol neapkenciu baltos virtu kopustu sriubos Baisu, atsimenu, kad mano organizmas jos tiesiog nevirshkindavo Veee

Na, o dabar matau kaip vyro vaikai valgo TIK kai kuriuos dalykus: Biciukas tik pica, keptas bulvytes, hamburgerius ir pan. (jokios sriubos neikishi), o dukte tik "viskas kas negyva". Siaip lyg ir viskas butu neblogai, bet va vaziavom i ekskursija tai as maniau nuprotesiu kai reikedavo ieshkot kur pavalgyt.Vienas to nevalgo kitas kito, tai ir eidavom per tris-keturias kavines kol surasdavom kiekvienam ka pavalgyt.Baisu

jie jau bishki per dideli, kad as galeciau juos perauklet, be to vyras jiems nusileidzia. Bet kiekviena diena pietu metas sutapdavo su visos sheimos susikoliojimu Kanda Cha cha

Va va, cia as tau pritariu !!! (zr.mano aukshciau zinute), nes vyro vaikai tai neprisitaiko NIEKADA! Na, ish kitos puses tai man pasiseke, kai vaikai pas mus as praktishkai niekada negaminu maisto, nes tiesiog nenoriu susinervuot, nes gali atsitikti toks bajeris, kad vakar tai valge, o siandien jau ne, nes "nesveika, nenoriu, niekada nepatiko" ir pan. Tai jie arba nusiperka pica, ishsikepa sumushtini,pasigamina kiekvienas sau arba…eina i kavine. Cha cha

Vaikų nevalgauCha cha, bet tai ką valgau aš, baisiai mėgsta ir mano vaikai, tai problemų nėr. Tiesa, yra keletas dalykų kurių mažosios nemėgsta- viena nevalgo šaltibarščių, o kita- beveik nieko iš tarkuotų bulvių. Anądien dičkė užsispyrė ir nevalgė kiaušinienės, kurią tėvas iškepė… Aš jai daviau sumuštinį, nes ji darželį pavalgo ir sriubos ir antro, tai nemačiau reikalo būti kategoriška, o tėvas pasiuto…
Va, o aš ligšiol nemėgstu barščių sriubos ir valgau, tik kai pati išsiverdu- kokius 2 kartus per metusCha cha
Bet man nepatiktų, kad jos kasdien čipsais ar bulvytėm mistų(pas mus toks maistas itin retai būna)- tai bendradarbės net stebisi, kad maniškės po darželio šveičia viską, ką išverdu.

Man atrodo, kad kazkokiu budu vaiku ir suaugusiu skonio receptoriai totaliai skiriasi, gal tik jiems augant supanaseja? Pvz mano dukra mielai kas vakar isgeria saukta naturaliu zuvies tauku ir apsilaizo… O man vien nuo minties bloga.
O siaip manau, kad potraukis vieniems ar kt produktas yra paveldimas genetiskai. Pvz mano mama baisi mesede, jokio saldėsio neikisi niekad, ir as va be mesos negaliu ne dienos, o saldainiu ir sausainiu musu namuose niekad nebuna. Ir nepatikesit, musu trimete dukra beveik nevalgo saldumynu. Namuose nera, ir jokio noro neisreiskia. Niekas nepraso jokiu saldainiu, tik ledu.

na as manau, kad vaikas turi valgyt tai, ka visi valgo… nebent jis alergiskas kazkam… neturiu laiko atskirai gamint… o ir manau, kad jis turi gerbt mano darba, tad jei as gaminau, tad manau, turi ir valgt… per prievarta nemaitinu… nenori-nevalgo…isalks, veliau viska suvalgys

del to valgymo kasnis to, kasnis ano, tai as esu geras pvz. man kartais uzplaukia, tai pvz nusiperku dezute konservuotu kukuruzu, bandele, sokolado, pieno ir surio, ir valgau visko is eiles po kasni… tetis su mama ziuri pakraupe, o man skanu ir skrandis laiko… ir sitaip gana daznai buna, tik produktai keiciasCha cha

o del to, kad vaikas pats zino ko jo organizmui labiausiai reikia, tai ir mano mama taip sakydavo ir sakoCha cha ir kazkaip gyva ir sveika esuCha cha

As irgi vos infarkto negavau.Cha cha