Vaiku valgymas. Ar ju maistas privalo buti skanus mums?

Vaiku valgymas. Ar ju maistas privalo buti skanus mums?

Sia tema pagimdziau tesdamas vaiku uzkandziavimo tema.
Niekaip nesuprantu, negi vaiku valgymas yra gerai tada, kai jie kartu su mumis pagal etalonus suryja sriubos lekste, po to karbonadas ir uzsigeria kisieliumi? Nuo to visos Moteris tiesiog nuleidzia?
O ka man daryti, kai maniskis 13 metuku kas diena reikalauja arbuzo? Suryja ji, nu dar kartais keleta granatu arba bananu? Man arbuzo geriausiu atveju palieka nedideli gabaliuka. Pries pusmeti jam buvo uzejes bzikas ant misraines su pomidorais, agurkais ir grietine. Mesos jis arba nevalgo visai arba per diena suvalgo nedideli gabaliuka.
Bulves valgo keptas ir daznai, be ju jam prasideda psichai Šypsena
Tai man ji pradeti aukleti kaip valgyti ar vis delto palikti jo organizmui pasilikti laisve ieskoti tu medziagu kuriu jam reikia?
P.S. As pats tai nelabai sveikai maitinuosi (remiantis visokiausioms teorijoms). Ir arbuzu nelabai megstu Šypsena

vaikas irgi zmogus todel gali skoniai skirtis taciau nereik jam leist per daug islept(ta prasme per daug nelepinti). bet svarbu kad butu pripratimas laiku valgit. as pavizdziui ryte valgydavau retai nes tevai islekia ir eik pats ten ka sildikis, gaminkis, per pietus mokykloj ir ne per dazniausiai. tai ir daba daugiausiai valgau vakarais, o pries miega taigi negerai. va taip vat.

Sako kad negerai vakare persivalgyti. O maniskiui ir neikisi vakare nieko sotaus. Cia as buna kartais persiriju Šypsena

Vaiku valgyti negalimaNe
vaikai musu ateitis ir ju negalima suvalgytiNe
Na…nebent labai sunervinaNekaltas

As tai dziaugiuos, kad is viso ka nors valgo… Is esme as saves neverciu valgyt to, ko nemegstu, kodel tureciau verst vaika? Buna, kad pasinesha ant kazko vieno… Pvz… menesi valgo pagrinde suri, po to menesi krabu lazdeles, dabar rukyta kumpi Cha cha Na, tai tarsi pagrindinis patiekalas, prie kurio vis ka nors pridedu…

O dabar beveik nieko nevalgo Žliumbia Isblyskus, svoris krenta… baisu ziuret. Jauciu, pramorgalinau kazka… Liūdnas Matyt sunkiai adaptuojas prie mokyklos rezimo, o kaip elgtis-nezinau…

Perskaiciau pavadinima pasidare siurpu.Nejaugi Lietuvoje is bado
zmones jau VALGO VAIKUS.Lengviau pasidare kai pamaciau kad kalba
eina apie vaiku maitinima.LabasLabasLabas

mes kasdien stengiamės valgyti bent jau 3 kartus. Bet vyrenėlis (9 metų) ryte griežtai atsisako valgyti. Jis tiesiog nenori. Tai ir neverčiu. Paskui pats pavalgo, kadangi jis nuo ryto iki pietų būna vienas namie, aaskui eina į mokyklą. Ir jo tas valgymas dažniausiai būna pietūs, kuriuos palieku. Kažką nusiperka mokykloje (čipsus draudžiu, nebent labai labai retai). Paskutinį kartą valgo vakare. Bet jau tada kerta kaip vyras Cha cha, vakar net 3 lėkštes keptų bulvių sušveitė Apakęs Gal ir negerai, bet kaip jam neduoti? Sakau, gal labiau augt pradėjo? Nekaltas
Aplamai tai manau, kad vaikas pats gerai žino ir jaučia, ko jis nori, ko ne. Nenori sriubos valgyti, tai ir neverčiu.

Neprivalo. Bet kazkur yra riba tarp sveiko maisto (kazkodel jo niekas nemegsta, kol zarazos nesusuka), ir megstamo maisto (OK, jei tai arbuzas, bananas, o jei vaiko gyvenimo svajone - kondesuotas pienas ar traskuciai?)

o pavadinimas idomus… vaiku valgymas…Nekaltas

o kokie vaikai labiau maistui tinka? vyresni ar jaunesni? pabandyciau ir asTaip

Matyt, usu diktatore, bet niekiap nesuprantu, kodel tureciau ruosti kelias vakarienes (maximum ruosiu 2: tai, ko mes labai norim, ir kokia nors kose), kodel tevai gali prisitaikyti prie vaiku megstamo maisto, o vaikai ne… Mes atsisakem nemazai patiekalu, nes vaikai ju nemegsta, bet kasdien valgyti vaiku megstama maista nesutikciau… Manau, kad ir jos turi valgyti neutralu, tai yra toki, kurios niekas nedievina, bet ir niekas nespjaudo, maista…

Oi, na ir prajuokinot Šypsena)
Vaiku valgymas. Net nepagalvojau kad ir taip galima suprasti Šypsena
Bet gal temos pavadinimo neredaguosiu, o tai aukstesnes zinutes ne taip bus suprastos Mirkt

pasidomek, ar mokykloj jai viskas gerai. ypac, ar neskriaudzia ar neuzgaulioja jos kiti vaikai. gal del to ji negali ar bijo valgyti

as matyt valgau, kaip vaikai, nes vasara pagrindinis maistas arbuzai + kitokie vaisiai Šypsena o po to uzheina periodais, kai organizmui reikia pvz pagrine grikiu koses Cha cha o del valgymo vakare teoriju begales. Ankschiau liepdavo butinai valgyt pusrychius, dar prisimenu, kaip mama vis prasydavo, kad pavalgychiau, bet po shiai dienai pusrychiu Nevalgau - nelenda man jie ir viskas. Ankschiau liepdavo ‘vakariene atiduot prieshui’, dabar nemazhai raso, kad pagrindinis virshkinimas vyksta vakare, tad ir vakare gerai valgyt sunkiausiai virskinama maista, svarbu, kad iki miego liktu bent 1-2 val. po valgio. Na pas mane visa gyvenima naturaliai tokia mityba buvo.

As leidziu rinktis, ir darau,pvz, sestadieni ar sekmadinei kelis patiekalus- kas ka megsta. Nes puikiai atsimenu save is vaikystes, kai mama sakydavo - suvalgai ir viskas.O man kasnis gerkleje istriges, ziaugcioju, asaros bega…Veee Ne, tegul vaikai patys renkasi, ka valgyti.

kas cia per kanibalistinis topikas Cha cha

Aš tai irgi vietom kraupstu nuo to, kaip valgo mano vaikas: kąsnis raugintų kopūstų, pusė stiklinės sulčių, tada 2 kąsniai žuvies, tada vynuogė per vidurį, tada vėl kopūstai Baisu

Ir ką? Ir nieko, miega sau ramiai po tokios vakarienės Laimingas

Visąlaik maniau, kad vaikas turi natūralų savireguliacijos mechanizmą ir valgo tai, ko labiausiai reikia jo organizmui. Aišku, po kelių vėmimų prisivalgius begalę saldainių tikėjimas šia teorija šiek tiek susvyravo, bet vistiek leidžiu rinktis jam pačiam Taip

Laimingas

as tai irgi vaiku valgyti nemegstu Ne

Maniakai! Cha cha visus vaiku valgymo receptus prashome uzdrausti Cha chaJuokiasi

Jau galvojau, kad apie macukus kalba eis Juokiasi