Vaikų saugumas


Vaikų saugumas

Mačiau Londone taip vedžiojant vaikus. Musulmoniška moteris miesto transportu važiavo su trim vaikais. Vyriausias, kokių 13 metų savarankiškai elgėsi, vidurinis buvo parištas, o mažasis-ant rankų Nekaltas

oi cia sena ideja. Ir pas mus taip budavo ir yra.

Nereikia nei Londono, esu ne kartą matęs pas mus Klaipėdoj vaikus iki 3 metų taip vedžiojant.

Geriau ant kaklo su pavadeliais , kaip suniukus Šypsena

geriau taip, nei skaityt apie prūde/šuliny/baloj paskendusius…

Buvau ir aš Londone, kurį laiką ten gyvenau, ir toks vaizdelis buvo dažnas. Ir tikrai pateisinu, juolab, kad ir kūdikių prekių skyriuose gali nusipirkti šią vaiko saugumą užtikrinančią priemonę.

Niekad Lietuvoje nemačiau. Bet jeigu turi kelis vaikus, tai gal ir gerai

dalykas neblogas, pernai apsiraudojus moteris prie prekybos centro lakste, jog dingo ~1,5 metu mergaite, sake kol kazka pirko dingo.

labai geras daiktas Gerai pvz einant saligatviu uztikrini kad vaikas neisoks i vaziuojama daly. jei eini su 2 ar daugiau “ziopliu” tikrai Gerai

Nu jai taip pas mus butu, tai iki teismo daeitu, kokiam asilui ar asilei pasisviestu, kad vaiko teises pazeidziamos, o dar labiau pasirodytu smurtas pries vaikus Apakęs

taip ir yra pas mus, dvynuku mama neranda dvieju pavadeliu vienodu pirkt. O tai kaip sugaudyt, kai pametinukai, dvynukai ar trynukai. Tik isveda i lauka ir bega visi i skirtingas puses. Juk ne esme kaip, svarbu, kad vaikai saugus butu - neisbegtu i gatve, nepasimestu ir pan.

Pirmą, antrą kartą pamačius žiūrėjau akis išpūtus, kai į Britaniją atvažiavom, atrodė baisiausia nesąmonė, nu, kaip gyvūnus kokius prisirišę, vieni už rankos rišasi, kitiems ant nugaros tas prisegimas būna, grįžus mamai pasakojau “siaubus”, o jinai moteriškė, kad tokių ir nemačius, bet pasakė, kad labai geras daiktas, nesužiūrėsi gi visada, kur tas mažas sugalvos bėgt, į kurią pusę, geriau jau prisirišt nei kad į gatvę išbėgtų ir mašina nutrenktų… Ir teisybė, kol vaikų neturėjau taip negalvojau, dabar jau aiškiau viskas darosi. Cha cha Nors mums dar tokių išradimų ir nereikia kol kas. ŠypsenaO dėl vaikų teisių, tai tikrai nemanau, kad Lietuvoj jos daugiau saugomos nei JK, vis dėlto čia ne teisių pažeidimu, o saugumu yra laikoma. Mirkt

ne tik dėl saugumo, bet ir dėl patogumo tokie dalykai. Tarkim jei “palaido” vaiko nelaikai, tai reikia už rankos vesti. O tai jau sudaro nepatogumu tiek vaikui, tiek pačiam suaugusiajam. Praeitą vasarą pamačiau Klaipėdoj taip vedamą vaiką, tai iškart pasakiau sau, kad turėsiu tokį pavadėlį Šypsena

Aš kai mažam miestelyje gyvenu, tai nemačiau. Bet dideliame mieste ir aš vesčiau, tokiu, per nugarą užmaunamu

įtariu teks pirkti Šypsena užrodykit jei kas matė kur Cha cha

Karta pazadejau kaimynei pasaugot pusdieni tris bamblius. Buciau gyvybe atidavus uz toki pavadeli… Namuose graziu oru juk vaiku nelaikysi, o lauke bega visi i skirtingas puses. Parduotuveje ledu kol issirinko, bene penkis kartus tai vieno, tai kito begau ieskoti tarp lentynu, nes sugeba pradingti per akimirka PavargęsKa jau kalbeti jei netoliese yra kokia gatve…

Juokiasi