Vaiku nemiga

Vaiku nemiga

Niu zhinokit, nebegaliu. Noriu ir pasiguosti, ir patarimo paprashyt. Shianakt miegojau nei daug, nei mazhai - bendroj sumoj 2 valandas. Del to, kad reikejo kelinetis prie vaiko. Jis miegojo panashiai tiek pat.

Vaikui jau 3 metai. Kasnakt tenka keltis po kelis kartus. Bet shi naktis tai jau virsh visko Liūdna Nakti pati 2 kartus apsiverkiau patyliukais. Viena syki (jau apie puse sheshtos) nesusilaikiau ir uzhvanojau tam vargshui vaikui (shiaip tokia politika pas mus namie netaikoma). Padejo. Netgi kokiai 15 min Cha cha Liūdna Priesh ashtuonias smigo jau jis normaliau, ash atgavau viltis apie miega, nusprendzhiau, kad neisim i darzheli, atsibuchiavau su draugu, isheinanchiu i darba, ir pradejau grimzt i miega… Igrimzdau Taip Ale gi priesh 9ias grazhuolis atsikele, apsirenge (su mano pagalba) ir beveik visalaik zhliumbia, akys kaip triushio raudonos, sutines visas… Ash nevilty. Nesuprantu, ar jis verkia ir nemiega del kokios nors tos pachios priezhasties. Ar jis verkia, nes nemiega…

Dabar verdu melisu arbata ir nezhinau, nei ko griebtis, nei kaip pailset, nei kaip pailsint ji…

Siaubas, užjaučiuTaip. Žinau tą “malonumą”, nes ir mano mažasis yra kelias naktis taip “šokdinęs”, bet viskas susitvarkė savaime. Bet gal kreipkitės į daktarą patarimo, gal jis ko nors bijo ar buvo išgązdintas.

Niu gydytoja ash pakviechiau, priesh tai sugebejau ishsiaishkint, kad, paspaudus, skauda ausi viena. Niu jis ta pati ir gydytojai paporino, tai dabar sedi su shaliku ant ausu, o vakare turetu draugas vaistus parnesht. Antibiotiku kol kas neskyre, dekui dievams.

Tai chia va paaishkejo baisios nakties priezhastis.

Bet, sakykit, o kaip jusu vaikai miega shiaip, kai sveiki buna? Kada ateina tas laikas, kai prie ju nereikia keltis naktimis arba pakanka kokio vieno karto? Ar normalu keltis kelis sykius per nakti prie trimetuko? Netgi jei normalu, tai kaip su tuo sukovoti? Kaip sumazhinti atsikelimu skaichiu? Duot raminanchios arbatos? Aš nekaltas

Tfu tfu tfu, kad neprišnekėjus, mano dukrytei dabar pusantrų metukų, tai ji tik prieš kokius pora mėnesių pradėjo miegoti nuo 22 val. iki 6-7 val. su 1-2 paburbuliavimais, tipo: "nusiklojau", "nepatogiai atsiguliau"Šypsena O iki tol ApakęsApakęs, kas pora valandų šokdindavo, tai gert, tai neaišku ko paverkdavo… Dabar kaip ponai išsimiegamŠypsena

Kad turbut vaikams buna panasiai visiems tokiu metu…Manoji irgi budavo vartosi,nemiega,verkia…Kaimynu vaikas irgi budavo tas pats…su lig kiekviena diena vaikiukai zengia i gyvenima su lig kiekviena diena ir patiria visokiu naujoviu ir tame tarpe gali patirti stresa…
Gal mazius ka nors tokio patyre,kad negali kitaip paaiskinti…Visa sita praeina vieniems anksciau,kitiems veliau… Stresas praeis su laiku…

Apie 3-čius metus buvo metas kai vaikas keldavosi naktį ir slampinėdavo po kambarius kaip vaiduoklis. Arba sėdedavo lovoje ir pasakodavo anekdotus.
Manau, kad reikia kantrybės - išsilakstys. Taip
Na, ir nepakenktų pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Musiskei 4 metukai,tai tik siais metais issimiegam visai nakti nekele,ant puodo pati atsikelia…Anksciau keldavomes…Šypsenatik dabar atrodo,kad tai buvo senai ir net nepamenu,kiek tai kartu budavo…
Na as neisivaizduoju ar reik duot tos arbatytes raminancios…kaimynukui irgi trimetukui duodavo(bet jis buvo labai paseles)…Aš nekaltas

OjeiApakęs, tai man dar viskas tik prieš akisApakęsCha chaCha chaCha cha???

Niu,niu daug kantrybesCha cha cia juokais…Na o is tikruju,net nepastebesi,kaip greit naktuzes praleks,keliais metais i priekiŠypsenanes pastoviai kelsies naktiCha chaTaip

Na mano keturmetė taipogi išsireikalauja kokių 2-3-4 atsikėlimų.Tai gert, tai sisiot, tai šiaip pasėdėt.
Čia matyt "pereinamojo"laikotarpio sunkumai, nes pagaliau išsikraustė iš mūsų lovos.
Kai miegodavom kartu, tai pati atsikeldavo ir atsigert ir pasisiot.Dabar gi matyt vistiek nesmagu vienai.
O dėl ausų galiu nuramint- jei daktarė paskyrė gerą vaistą, tai jis geras nuskausmintojas- greit praeis skaudėt.

Maniskis iki 1 metu ir 8 men. atsibudinedavo po tris kartus per nakti. Duodavau Melisano sirupo - kartais padedavo. Dabar ismiega visa nakti. Jam dabar 2 metukai ir tuoj trys men. ( tik vakar nemiegojom nes labai baisi sloga mazyliui)

achiu, kove, uzh padrasinima del ausu, tikiuosi, kad tikrai tie vaistai suveiks. Tik va kol kas mes ju neturim, laukiam kol parnesh. Bet va diena nusnausti pavyko beveik 2 val.

Ale zhiuriu beveik visi vaikai kelias naktimis. Niu lauksiu, gal kada nors tikrai vel ateis tokia naktis kaip iki vaiko gimimo Aš nekaltas. Nors, pastebejau toki dalyka, kad jam miego reikia lyg ir mazhiau nei man… Va chia tai jau beda… Bet gal kada nors ateis net toks laikas, kai jis atsikeles lauks kol ash ishsimiegosiu Aš nekaltas Aš nekaltas Isisvajojau Cha cha

O va del to sirupo Melisana, ar chia pati tu, Bobeline, sugalvojai duot ar gydytoja patare?

Patare neurologe. Pagal ja tai reikia kazka daryt kai nemiega vaikas. Ir jau vienas atsibudimas skaitekad miego sutrikimas.

Bet kiek tiksliai padejo tas melisanas nezinau - pradzioj buvo lyg ir gerai paskui vel nemiegojo tai nustojom duoti, o dabar viskas savaime susitvarke. Stiprybes!

Mmm, reikes apsilankyt kada pas ta neurologa, kai ish ligu ishsikapstysim Šypsena ale tai tikriausiai siuntimo reikia?

Siuntimo reikia viskam kas ne pediatras.
Melisos sirupas parduodamas be recepto, vienas buteliukas neturėtų pakenkti.

Pediatre tai sake, kad nenorek vaiko uzaugint be naktiniu kelimusi, bet vistiek israse pas neurologa Šypsena

Dar kitus vaistus - homeopatinius buvo israsius juos reklamavo ir per sveikatos ABC bet mums jau ju neprireike. Dabar dar kartais atsibyndu tomis valandomis kai vaikas pabusdavo.

O ka tavo vaikas daro kai atsibunda - tada kai neserga? Ar praso atsigert? ar kt.