Vaikinams!

[quote]
XXgirlXX rašė:

Kartais pagalvoju kokios tos mergos vistos (prasom neisizeisti) kad gerus vaikinus meto. Tai ka prisidirbai o dabar nori kad griztu, abejoju ar tu ji susigrazinsiu susitaikyk tai ne koks daigtas kad metyti, zinai nepatinka ir vaikinam kai juos palieka, man paciam taip nutiko, sutikisu dar ja ir jos bachura nudobsiu…

KandaKandaKandaPiktas

[quote]
Kandantis rašė:

nieko as neprisidirbau.Buvau istikima ir pan…Alkoholis prasneko uz mane ir viskas…

[quote]
XXgirlXX rašė:

Na sori kad toks kritiskas ir grubus bet, alkoholis tik atpalaiduoja galvoj tai kas yra is tikruju, na apie tai ir verta ateiciai pagalvoti. Na tavo buves vaikinas kaip supratau isdidus panasiai kaip ir as, ir jis saunuolis viena syki merginai galima atleisti o apie antra labai gerai pagalvoti… reikia…Nes as ir is savo nuotykio pasimokiau ir tu savo atzvilgiu tikiuosi ir…iskaudinai ji tai zinok kai sirdis vaikino suzeista ji uzgyja plienu ir tada jau viskas… tai ka toliau galvoji?

[quote]
Kandantis rašė:

Bet as pirma karta pasisikau…kol buvom kartu nieko nebuvau prisidirbusi ar kaip nors ji iskaudinus…o del to alkoholio…Niu man tuo metu atrode,kad bus geriausia viska pabaigti…Gal bijojau pati buti iskaudinta?..Bet dabar esu tikra del jo ir del savo jausmu…Noriu vel buti su juo…vat.Negi neatleistum, jei nieko blogo mergina nebutu prisidirbusi?

[quote]
XXgirlXX rašė:

Na as savo atveju tikrai jau atleisti negaliu nes tikrai isdidus ir gerbiu save siek tiek beje kaip ir keista ja, bet jos tam g… sakes zinau kas jis ir kur vaiksto na jam sis vakaras bus linksmas iki kaulu na as ir gerai issiliesiu…Na o jeigu tyu tikrai neprisidirbusi linkiu tada tikrai sekmes daugiau nieko, na kvailiai mokinasi tik is savo klaidu tai linkiu tokiems nebuti, matai kai taip atstumei ir pasakiai, gal ir … nors tikrai abejoju viskas nuo jo priklauso ir kaip tu toliau elgsiesi. Tai ka darysi…?

Bandysiu ji susigrazinti.Nezinau kaip bet bandysiu.Abejoju ar ATLEISK zodelis labai pades…Reikia kazko kito.
O del ko tu abejoji?

Aciu uz toooki patarima,bet abejoju ar pasinaudosiu juo Ne

O aš taip stengiausi… Ex, gailaMirkt

[quote]
Razrucha rašė:

O aš taip stengiausi… Ex, gailaMirkt

[/
Niu ka darysi,gal kas kitas pasinaudos prireikus Šypsena

maziau stradalink, jei ozka buvai ozka ir liksi…

apie tave patylesiu…

pati minejei esi ziopla… tai ko dar ce bliauni…?

Be sansu tau bachura susigrazintNe

Dar tokiai ozkai!Cha cha

pala pala, diena as savo nuotiki aprasysu. parasyciau dabar, bet per wapa sunku. Cha cha

Tai, XXgirlXX, ar tu pas kita pabegai ar tik palikai? Ashiai irgi esu nusviles su panashaus mastymo mergele. Jei tu ji tikrai nori susigrazhinti, tai ir pastangu negailek. O klausineji, ka daryti, kad nereiketu daryti to ar ano. Jei myli-daryk viska ka gali. Bet pasitikejima atgauti bus sunkoka. Sekmes.

Klausiau patarimu todel, kad kartais persistengti irgi negalima.Jus,vaikinus(kaip ir merginas),labai sunku suprasti,neaisku kas jums gerai,kas patinka,o kas ne…

Su vaikinais reikia tiesiai shviesiai - jie taip ir supras. O jei pradesi zhaisti detektyva tipo ka daryti, kad jis manes pradetu beprotishkai geisti, tada… gali ir perlenkti lazdeleMirkt. Buk naturali, ka galvoji ta ir sakyk.

Uff abejoju ar jis nores taves , na bet ATLEISK zodelis
tai yra tai nuo ko reiketu pradeti
Taip, na jis turi daug galiu gal ir prasimusi, jei tikrai myli ir pakankamai valios turi, nes bus nelengva ir ar tikrai jis nores to tikiuosi pasimokinai ir jis tikekimes nekerstingas kaip pvz. as nes vakar ta saba…a suariau, ir labai gerai jauciuosi …