Vaikinams!

man labai idomu, kas cia vaikiskai elgiasi, ateini cia, durna tema sukuri, ir galvoji, kad is cia visu esanciu atsiras protingu atsakymu?Juokiasi

atsakymas paprastas ir pati zinai:, jei kalta esi, jis tau rupi, lieka tik atsiprasyt ir pasisneket!Mirkt

as ir nezaidzdiau…

Paciulpk jam!TaipJuokiasi

dar viena. gavo nuo kazko raga tai dabar buvusi prisimine…valink tu nuo jo ir neesk nervu Cha cha

Mane jau buvo vieną kartą susigrąžinusi mergina, bet paskui vėl metė. Taigi jei pažinočiau temos autorės vaikiną, tikrai patarčiau, jei jau kartą tau priš*dino į dušią, antrą kartą į tą patį š… nelipti, nes š… š… ir liks, auksu nebepavirs. Jei jau kartą paliko, paliks tave ir kitą kartą, paliks!

pritariu 100% Gerai

nu jei sunku pasakyt atleisk, tai tikrai jis nera tau toks brangus kaip atrodoNe

pritariu!TaipGerai

ne visos vienodos!!!

klysti nuo nieko as ragu negavau!

padarei tai viena karta, padarysi ir kita. su tavim daugiau neprasideciauCha cha

gerai kad ne tau!

tu,bet ne jis…Jei pazinotum mane,tai isgirdes kad noriu kazka susigrazinti tikrai nekiltu tokiu minciu!Siaip tokiom frazem nesilaidau

Aš irgi kažkada labai naivus buvau ir taip galvojau.

oi oi kokia as krutas!Juokiasi

kai susigrazinsi, tada ir pakalbesim!Mirkt

jei viena karta nusvylei viena, tai dar nereiskia kad taip bus ir su kitom

Ne, tai nesakau, kad būtinai ir su kitom taip bus, bet su ta pačia, kuri jau karta man padarė Sudužusi širdis, antrą kartą tikrai neprasidėsiu. Ne

pirmiausia reikia issiaiskinti del ko ji paliko.

Tai pirmiausia reikia bandyt išsiaiškint, jei yra kokių problemų santykiuose, ir tik po to palikt, jei jau nebėra kitos išeities, o ne pirma palikt, o po to pradėt aiškintis, dėl ko palikai.