Vaikinams!

turbut norejai pasakyti kad palysti ne po padu …Cha cha
atsiduok ir viskas normaliaiCha cha

Subresk

nereikai metyti geru daiktu, tada nereikes nieko susigrazinti. ka padariai ta padariai , susitaikyk su viskuo ir gyvenk toliau

sexas susitaikymui yra geraiGirtas kaip ir bet kuris kitas sexasCha cha
bet pasekmes gali buti ir nekokiosPavargęs

kaip pasakei? nieko nesuprantu.
galiu pasakyti tik viena,jei tu jam nors kiek reiski,jis tau tikrai atleis

na jep sexas gali buti ir su pasekmemTūsaspaprasciausiai siulau sukristi o po to kaip lemta bus jei gerai tai viskas ore jei ne tai tures prisiminimuCha cha

pabandyk sexa trise su jo geriausiu draugu

Cha cha

Jei tikrai tavo bicas neabejingas tau,tai jis tikrai pats ka nors bandys,kad griztu pas tave.O jei pasakysi,kad jis tavo gyvenimas,tai gris tekinas pas tave! Garantuoju!

suka tu nereali. Šypsena

aciu uz toki Gerai patarima

bet jis labai labai isdidus…O betto, tokius dalykus nelengva pasakyti…

O man atrodo geriau su jos geriausia draugeLiežuvis

salava, tu paskaityk savo komentarus, dura tu konkreti esi jei is tiesu esi tokiaCha cha

jei neturi nieko gero parasyti tai ir nerasyk!

Nesipikit. gyvenimas yra grazus

is esmes … gal ir grazu butu pasakyti atleisk… bla bla… bet kam to reikia??? pamastyk, ar jis tikrai tau toks brangus? negali be jo gyventi?? ar tikrai? jei ji metei, vadinas, del kazko, kas tau nepatiko. Drovus

teisingai kazkuris cia rasiusiu pasake Šypsena bus tu vaikinu - na karo metas Cha cha

na ir siaip, nemanau, kad reiktu eiti ir lysti kazkam i sikna.

gal tiesiog pasistengk blaiviai apmastyti savo jausmus jam, jusu buvima kartu… VISUS trukumus ir privalumus. ir jei rasi daaaug daugiau privalumu ( tik ne tokiu, kad jis man galva glosto Šypsena ) tuomet parasyk laiska. tik be jokiu "tu mano gyvenimas, gryzk" (tai taip vaikiska…) tiesiog parasyk kaip jautiesi, ir kad jei jis nori, tu palieki jam mazyte galimybe gryzti atgal. Jei JIS tikrai nori. Flirtas

Juokiasi ach… vaikas… Kietas subresk pupuliuk, paskui rekauk ant kitu Šypsena

taves mama nemoke, kad negrazu keiktis? ar dirza reikes paimti? Juokiasi

jau turejau laiko pagalvoti ir tikrai zinau koks jis man brangus…O laikas praleistas su juo nepakartojamas…Seip tai nelabai uz ka buvo pasakyti "viskas",bet as pasakiau…tai va…

tokiems kaip jis niekas nepades…gime vaiku tokiu ir liks…amziams…

Suauk pagaliau,nereikia zaist kitu jausmais.