vaikinai klausimas jums apie merginas

Taip

zuikinas ir LExxxxAS matau labai savimi pasitikintys optimistai Laimingas

Juokiasi Drovus

Miela ewelena, nepyk, bet tokias kvailas temas ir klausimus kurk “IKI 18”, o ne cia, nes tikrai dar nieko nenusimanot, mano nuomone, ir rasinejate nesamones. Tai tiek, iki

pinigine

Kiekwienas pagal sawo lygi Juokiasi

Geriausias irankis manau liezuvis tai tiek

geriausia buti paciu savimi, per pasimatyma gelyciu Gėlė Cha cha o toliau jau viskas vyksta savaime (daznaiausiai Mirkt)

LExxxxAI, jugi taip? jei jums net panelių nereikia kabint? Apakęs

nieko ypatingo nenaudoju. tereikia buti savimi, draugiskam, komunikabiliam ir tiek Šypsena

vaikstom aptemtom kelnem Cha chaDD

bijau netekti Moteris todial nesakysiu Liežuvis Juokiasi

nekabinu gydytojai draudzia kelt svori daugiau nei 40KG Cha chakoki da masala te naudot nores ateis patiks pabanedrausim nepatiks - visogero. cia tokios diskusijos kazkada buva. jei vaikinas tariamai kabina mergina ir ji pasiuncia nafig tai norma jei mergina kviecia vaikina sokti ar tariamai kabina ir vaikinas siuncia mergina tai ci ayra didele nepagarba ar kazkas pan. tai kam mum kabint jus merginos kai pacios galit ateit Laimingas

kaip zema… buvau apie tave geresnes nuomones…

na as too waikinu kartais nesuprantu…bet pwz mana drauge kaip nukabino:per diskoteka atejo,apkabino pora kartu trumpai ir koky trecia karta jaw ysisiurbe y loopas… nu nzn Nežinau ar man patiktoo…

patiktu Taip

Manau nuosirdumas,ir noras.

žvilgsnis Juokiasi

koki riebu slieka ir mazesni kabliuka… Juokiasi

neisduosiu Cha cha