vaikinai klausimas jums apie merginas

Nu *bliamba*, protingai cia suskaldei malkas Juokiasi

Tu man pradedi varyt veži su savo temomis Piktas Kanda veliooxti lauki rytojaus Nekaltas

As pradedu vezi varyt? PavargęsRytojaus laukiu nesulaukiu Taip Cha cha

Klaudijau ne tu temos autore Šypsena Cha cha

O mes jokiu budu neturim, mes tiesiog laukiam kol jus pacios mus pradesit vilioti Cha cha

viena gera kalbiuka taij kiekvienas vaikinas turi… shiaip taij kartaijs uztenka jei durna merga taij pinigine numest ant stalo ir parodyti kad viena shimtine yra… bet taij tos taij DURNOS… o shiaip zaveesys ir shiaip neisduosiu paslapciu Liežuvis Niam niam

O koki masala Jus merginos naudojat?

reikia visiem alaus siulyti Tūsas

o kam klausi?nori persimest ant mergų kabinimo? Pavargęs

mes irgi zhinom kaip kabint, bet nesakysim Cha cha Juokiasi

Reikia gero kirmino. Kitaip nekimba…

na vienas iš geriausių masalų mano manymu vis dėl to dar yra sliekai Nekaltas nebrangus ir praktiški, dar neblogai kirminiukai visokie… Taip perlinės kruopos irgi praktiška, tik ant ju mažesnės žuvytės kimba. Yra ten visokių spalvotu žuvyčiu pirkti parduotuvės, va ten jau stambesnėm žuvim pac tas, arba mailiaus reikia pačiam prisigaudyti Šypsenavo ir visas mano masalas Šypsenaa kuoki tu masala naudoji?

jokio … jos pacios lipa

ka ka ta ko jum visom reikia - pinigine :stuck_out_tongue: reiktu ko nors kito duotume kita Cha cha

Grazi sypsena Cha cha va tokia

nusišneki Pavargęs

siaip geriausia Dzikai ismirkyti aluje Šypsena

mane pati merginos kabina, man netenka sukti del to sau galvos Kietas

neisivaizduoju Cha cha

Čia tos, kur pagal zodiaką žuvys Nekaltas. Nu tai ant dzikūnų jos kimba Pavargęs Pavargęs Pavargęs