Vaikinai,kai susipazistate su mergina,ar atkreipiate demesi i nagus?

Yeap, pažiūriu. Šiaip esu net tokią paralelę iš stebėjimų išvedęs, kad pas panikes su gražiais veideliais ir nagų forma graži. Man pasitvirtina 95%, pvz jei pirma pamatau ranką, tai pagal nagų formą galiu pasakyti ar man patiks jos veidas ar ne- pasitvirtina beveik visada. ir šiaip nagų forma gan daug apie žmogų pasako, čia ir testų visokių nemažai apie tai yra sudaryta ir t.t.

Siaip man paciai teko girdet,kad apie merginos tvarkinguma pasako nagai,o apie vaikinu:batai ar tai kojines…

Labiau zavi ilgesni nagai Šypsena

nu tai tu ble… manau prisimeni mane su tokia tema, as visada sakydavau kad visada mano zvilgnis krenta i nagus,tai ta tokia tema sukure… dura malaletka…

man tai labiau zavi trump8 nes su ilgais gali ir suzalot netycia Šypsena

kartais atkreipiu… Nekaltas

Siaip ilgi nagai pagrazina rankas Cha cha!

teko viena karta bendrauti su vienu bicu, kuriam merginos manikiuras budavo vos ne svarbiausias dalykas, i kuri jis atkreipdavo demesi Nekaltas Kazkoks briedas buvo Veee

Na siaip jei nagai sutvarkyti, grazus tai aisku malonu ziureti, bet jei per ta grozi ji negali daryti ivairiu dalyku (man nagas nulus ir pan.) tai nx tada Nekaltas Taciau nagai nera privalumas Laimingas

Man svarbu ar nagai svarus - Gerai, ar ten susikaupe purvas uz dvi savaities VeeeO siaip truputi ilgi yra liuks.

Apie ilgų nagų auginimą galėčiau kalbėti daug, bet tai būtų ne į temą… Aišku gražiau, kai merginos nagai ilgi ir gražūs, bet jei ir būtų trumpi, tai irgi visai puiku. Tikrai merginos nevertinu pagal jos nagus. Nebent jie būtų purvini ir pan.

Aisku kad atkreipiu TaipI koju… Kai jos pakila taip aukstai kad matyciau Cha cha

dar vis nesibaige sita belebirda !!! Pavargęs

Dede nesikiskit i jaunimo pokalbius… Uz pedofilija baudziama

ale dede megsta siaustis Nekaltas

aisku atkreipiam Taiplabai patinka ilgi grazus sutvarkyti naguciai Taip

Uzhmetu aki. Kaip ir i viska.

apie vaikinus- ju apatiniai daug ka pasako zinok Mirkt

bagira> isgeriam po viena siandien?! Nekaltas

Juk ne su nagais bendrausiu?a? Cha cha