Vaikinai,kai susipazistate su mergina,ar atkreipiate demesi i nagus?

tada to

Nu kada mes ant tu ? Cha cha

bile neklijuoti ir ne per ylgy

nu astunioliktas zinutis

jei nesidrasko tai nelabai ir kreipiu i tuos nagus demesio, bet ir nepatinka ilgi atrodo dar netycia nulausi Cha cha

Pfuuuuuuuuuuuuuu … Cha chaO as galvojau Nekaltas, kad ir vel kazko neatsimenu Pavargęs Taurė+ Alus+ Girtas+ Vyras

tep tep nereik gerti teik arielkas

Va ir as sakau, kad ner ko cia lakti Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis

Visa laika Taip svarbiausiai, kad panages butu svarios Taip

o jeigu moteriska pri ukiaus darboujes?

tai kudie laki?

Vo ka as nelaba suprontu Cha cha

patinka tik aisku neperilgi. Mirkt

graziausi tai apkramtyti iki geluonies, tai px gali ir prie ukio dirbti, padirbai, tik prabegai pro dantis ir vel svaru Šypsena

nu kap nesupronti ce juk ne kokei iskrypele ce juk ukiaus darba a ok?

Alkogolike as Girtas… anonimine Pavargęs… Oi Baisu

Kas cia dbr per snektos?Tik ateina zemaitis nu y prasideda…

Na ka as zinau, siaip tikrai is pradziu i nagus neziuriu, nors gal akies krasteliu ir nukrenta mano zvilgsnis ten LaimingasBet manyciau is pradziu abziuriu veiduka ir figuryte Nekaltas Nors nagai taip pat turetu buti tvarkingai priziureti Taip

niekad i nagus demesio nekreipiau, bet kai pamaciau, kaip mergos kitu mergu nagus nuziurineja, viena ka pastebi, tai ju nagus, kaip pacios alpsta del nauju nagu laku, tai kazkaip nejuciom emiau ir as nuziurineti Cha cha

tiesa pasakius pasizhiuriu … bet ne tam kad pamatyt ant kiek jie nupoleruoti, ilgi/trump o tiesgio zhiuredamas i rankas (jos mane labiau domina) shejp nesu didelis visokeriopo shpakliaus shalininkas (sawo merginai irgi neleidzhiu perdaug paishytis) nes kai prisidazho per duag tai i lele panashu … o ju vilniuje pilnos vitrinos … nagai man taip pat … nor trumpi nagai gal ir geriau … veido nesudrasko (ar dar konors)