Vaikai, padekit...

Vaikai, padekit…

Patarkit, baigiu isproteti. Skiriasi geriausi mano draugai (vaikinas ir mergina). jei jie issiskirs tai net draugais nebegales likti, nes tokie ju charakteriai. Abu jie man tokie brangus. (vardu neminesiu). Mergina yra mano drauge nuo vaikystes, jos isduoti tikrai nenoriu, o ju vaikinu nutraukti bendravimo tikrai nenoriu. jei bendrausiu su juo tai drauge pyks ant manes. jei nutrauksiu bendravima su juo tai nutrauksiu geras santykius su kitais draugais, nes jie visa laika buna kartu. KA siulot daryti, papuoliau i nepavydetina situacija

Susipazink su manim ir nebereikes išvis draugu

tex tau pasakyt ju vardus Taip

Nesikisk ne i savo reikalus

Nematau cia jokios problemos.darai is sudo sviesta

Susėskite visi trys ir pasišnekėkite.

na sutaikyt kazin ar jau iseis - cia maziausiai nuo taves priklauso… na gaila bet realybe,tokia kad kazka viena is ju prarasi Nekaltas
beja kvaila butu draugiai pykt jei tu ir toliau draugautum su jo draugais Nekaltas

Juokiasi

gal ia as padeciau

tikri draugai niekad nepyks ant taves del zmoniu su kuriais tu bendrauji. daug kartu mano drauges pykosi, bet ne karto ne viena nedraude ir nepyko, kad draugauju su tuo zmogum, su kuriuo ji pykstasi. to betruko, kad dar kazkas pradetu aiskinti su kuo tau galima draugauti, o su kuo ne Veee

tu nekalta kalta aplinka

R. Pakso ismintis Kietas

teks keltis i usa gyvent Cha cha

uj sunku bus uzuojauta…2frontajs turesi bendraut uzuojautaNežinau

jo nelabai kokia situoacija…

jie turi suprasti,kas per draugai,taip ir pasakyk jiem viska ka ce parashei mum,nesupras-ishvazhiuok pailset kurnors ,o po to patys taves pasiilgs.

Vaikai gal visdelto padekitCha cha

man irgi panasi situacija buvo tai as puikiai sutariu su abiem,nes as nekalta kad jie abu mano draugai,o jeigu matai kad nieko nesigaus geriau nesikisti i kitu santykius nes tu liksi kalta

vis del to nusprendziau, kad jei ka liksiu vsitiek su drauge. Kas bebutu, bet jai reikes daugiau pagalbos. Kaip man nepatinka tokie dalykai…

nieko nwepadarysi… bet kazkaip vaikiskaicia elgiesi… Nekaltas