Va kaip reikia susipazhinti!

Va kaip reikia susipazhinti!

Shi istorija neishgalvota, paremta tikrais faktais Cha cha

~VYRAS IS STUOMENS IR IS LIEMENS,SU DIDELIU TARPK…NORETU MERGOS IS LIETUVOS SU NEMAZU KALIOSU.

~Mergichkos, jeigu Jus…
…pashelusios ir aistringos, o dar ir
fantazijos palaikot-…tada be zhodzhiu!

~Man 16, ieskau panasaus amziaus drauges masturbavimuisi, su naujom idejom ir t.t. Kur tai daryti turiu.Gali buti ne viena mergina, 2,3 .Laukiu

~Jabatsa chochetsa kak volku

~Noreciau susipazinti su vyresniu vyru.Tu karstas,svarus.Su dideliu peniu.Noreciau anoniskumo.Aciu p.s. shis skelbimas - vaikino

~ Vaikinas susipazintu su vyresniu vyru megstanciu transv.Jei Tau patinka vilketi moteriska apatini trikotaza…parasyk.Domina sexas.Aciu

~Vaikinai kur jus visi dingote, juk oras atsilo ir man jau noras pakilo.

Cha chaCha chaCha chaNekaltas

nu ir nx Nekaltas baisu kas darosi

Nu kas kaip moka, tas Taip taip ir soka.

TYLIUPavargęs

Kas cia per issigimeliai?Juokiasi

tikriausia samajobu vyrams parduotuvese dar nera, tai ir ieskosi kitu tokiu pat trenktuNekaltas

Nu zmones tiesiai prie reikaloCha cha

…jo,patikekit,teisybe tai…noriu laikrasty tokiu pilna…Šypsena

As vis dar netikiu, kad tokiu zmoniu yra…Juokiasi
O beto 2Diora gal zinai kaip jiems sekes?

Nu ir teisingai, ner cia apylankom ir visaip pagrazintai, tiesiai sviesiai kai sakant, apie kaliosus Cha cha
Joke… Šypsena

sakai tiesiai sviesiai, tada as irgi paskelbsiu skelbima:
ieskau Grazios protingos merginos, likusiam gyvenimui praleisti, o jei ne tai nors geram vienkartiniam seksui.

kaip jums toks skelbimas?Nekaltas

Tik machiau, kad tas vaikinukas, kur ieshko vyro su dideliuCha cha gavo 2 atsakymusŠypsenaŠypsenaŠypsena Kitiems turbut nekaipJuokiasi

cia tai bent susipazinimo budas, jei taip is tikruju butu, tai manjaku pasaulyje nebeliktuBaisu

vienu zodziu, is gero gyvenimo nezino ko prisigalvoti tik visokiu bl nesamoniu

Hmmm… Keisti zmones ir net labai…TaipTaipJuokiasi

Nu juk smagu,kai skaitydama laiksrastuke skilty "Noriu susipaznti" randi tokiu skelbimu.Momentaliai pakyla nuotaika Cha cha Cha cha Juokiasi

Man kazkada senai buvo y rankas pakliuves zhurnalas PANELE taij tian tipo skaitytoju laisku skyrelis tox buvo
Taij NU NX kokiu ten perliuku buvo tipo
Man 14 metu nesenai susikishau banana y tarpkoju bet jis luzo ir viso istraukti nepavykoCha cha po 2 dienu pradejio sklisti negeras kvapas ka man daryti?
tai sakau netik inete tokiu gerybiu randama Cha cha

Hm, PANELE tai chia tiesiog sex’biblijaCha chaJuokiasi