V8 kaina


V8 kaina

Kodėl piliesi Jozitoj? Visi gi rauda, kad skiedžia kurą

Ksenija ar Šorienė gražesnė buvo? Cha cha

visada buvau iprates apie 95 uz baka, jau 117 spjaudziausi, siandiena jau 130, jauciu dar po savaites jau ir 150 uz baka bus norma, o ju man bent 4 reikia i men Žliumbia

Jozitoj pyliausi, nes arciausiai namu gaunasi ir reikejo iki kauno nulekti, stengiuosi juos visada aplenkti, siandiena ant garu i neste atvaziuoju klp ir nebera benzino Nekaltas tai arciausiai uz kampo sitie buvo BP, pirma karta pas juos pyliau Laimingas

As tai primeciau taip, kad linkt ‘ant to pacio’ tai i darba reikia viena diena savaiteje maziau vaziuot Cha cha man tinka Kietas

Vyr tik ir pergyvent dėl 20eur Cha cha

Tai jis dar gali perkratyt konteinerius ir kokį priusą prilipusį išpurtyt. Nulis problemų realiai pas jį.

lukoile ne madoj dabar pirkti

Duja visdar 70ct. Užmiesty 10 litrų užtenka, tai važiuoju ir džiaugiuos Cha cha fb jau mačiau nevieną skelbimą, kad ieško kur dujas montuoja Cha cha

“skiedzia kura” cia kaip? Šypsena. P.S.bl, ko tik zmones neprisigalvoja Cha cha

Vienintelius skiedimo atvejus žinau, tai kai iš rusijos veždavo visi kurą, būdavo gudručių, kur gaudavo pigiai seno benzino iš kareivinių. Tai parvežtą 92 benzą dar atskiesdavo su tuo pigiu senu. Koks oktanas gaudavosi net neaišku Cha cha bet greit baigdavosi jų tos varkės, nes klientai pabėgdavo kitur Cha cha

ogi jeigu sumaišai 10 litru 95 su 10 litru 80 oktano gaunasi - 20 litru 95 oktano Cha chasita stebuklinga tendencija pastebejo zydai atvyke į USA Cha cha

tai ten su tokiais maišymais kaip vabalas sako, koks 76 gaudavosi Juokiasi Juokiasi

Tėvukas kai vežiojo benzą iš BY, tai turėjo kažkokį “termometrą” kur oktaną matuoja, kiek ten tiksliai rodydavo XZ Cha cha

Na jei jau bangos oligarchai verkia del kuro kainos, tai mums likusiems mirtingiesiems ***c konkreciai Drovus Belieka kad Auris kuuske i babuina iskeistu ir galim kapituliuot, putleris nugalejo Šypsena

Aš dėl jūsų laikysiuos iš paskutiniųjų, kad tik nekapituliuoti. Cha cha Gerai

ble pries pora dienu doktors verke, kad rasiau kiek ant elektros kainuoja vazinet - o siandien patys apie benza skiedziat Juokiasituo tarpu ryt danijoj teks piltis kazkiek benzo i q3 tfsi - rekia ir nevaziuoja Juokiasituo tarpu uk: rac.co.uk/drive/advice/fuel-watch/

t.me/nexta_live/20880Jis yra IDIJOTAS, apkiautelis ir ruskių agentas. Ne kitaip.

unlyded *pimp…*ided. Draugelio tėvukas parveždavo benzo iš BY pacukams. Ir turiu pasakyt, kad prabliemų neturėjom Ne O ten gi visiška siera sakydavo Cha cha