v/n


v/n

O.T. siandien per paskaitas toks draugelis atleke sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs577.ash2/149975_17696437 5650608_100000111391894_638952_5861612_n.jpg Juokiasi Juokiasi Gerai galvojau uzpuls kai fotkinau, nes taip piktai ziurejo Juokiasi dar kazkada per langa ziurejo toks pat tik toks pilkas ir akys ne tokios morkavos, o dar sakoma mieste gyvunu laukiniu nepamatysi Cha cha kaime tiek nepamatau Cha chaP.S. akys tai grazios Gerai

tau paskaitos balkone buna?

neesu tokio matęs Cha cha Mano vardiniai numeriai būtų 1like69 Gerai

angel eays

per pertraukele 5min. iseinu gryno oro pakvepuoti i balkona Šypsena

grazus x6 Apkabinimas

BYTWA>> ka cia studijuoji ?

LAJM<>laivavedyba

BYTWA is kokiu vadoveliu mokotes ? mano nr butu SUOM1S Cha cha

ta prasme is kokiu? Cha cha kokie priklauso is tokiu ir mokomes Juokiasi

kelintu metu ir ar turit lietuvisku? Cha chapiz2lis > pi.zdalyzas Špyga

tai ir klausiu kokie priklauso ? siaip idomu butu paskaityti daug maz…tipo kokias bortais razaidiomsia …ir siaip kompetencija pakelti Mirkt

suomis > pro apacia

nu dauguma vadoveliu rusu kalba Cha cha bet siaip jau daug ir lietuviu vadoveliu yra, bent man uztenka ir lietuvisku vadoveliu, nesenai isleisti, informacijos tikrai pakanka.

ir noriu, kad tai visi žinotų Taip

BYTWA tu konkreciai sakyk Skaitau, o tai toks jausmas kad ne laivavedybos o zvalgybos/diversijos fakultete mokaisi …konkreciai faktai …kas do Skaitau Juokiasi

nu siais metais tai dvi pagrindines knygos kurias tenka skaityt tai Stonkaus-laivo teorija ir Valiukeno-laivo valdymas ir eksplotacija, vat gerai, kad siemet isleido sias korteles: sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs699.snc4/61970_161011117 245934_100000111391894_531061_4231119_n.jpg tai daug paprasciau mokintis, jau atsiskaiciau ir vient 10ukus gavau Cha cha nors pries tai galvojau, kad neimanoma ju ismokti Cha cha

Mažasis apuokas tave aplankė

vo …eto delo Gerai jau galima ir svartuotis Cha cha ar kaip ten… dekui