V artejant

Ziuriu ta puslapi, tai is tu pigiu gamintoju, kazkaip falken labiau girdetas ar ten visi vieno lygio toj 60e grupeje? Cha cha

Falken pas mane pvz vasarinės dabar - galiu pasakyt super… rekomendavo man tas žmogus ir tikrai teisingai rekomendavo Šypsena

nu as ir ziuriu va tarkim, normali kaina:padangos123.lt/e/espia-epz/?mod=14020

vyr>issirink pdangas,paskui eik ieskot testus,tai nusipirksi kazkur ties kovo pabaiga Gerai Cha cha

tai čia 16tukai, piguva Cha cha

šiaip iki šiol nesu matęs/bandęs geresniu žieminių padangų nei Nokian hakappelita RSI Šypsena

padangosplius.lt/padangos/39955-215-60r16-kormoran-snowpro-b2-9 9h.htmlsitos isbandytos,ant slapio stoja,minkstos,negarsios,zinomas gamintojas.

Neziuriu as tu testu, turejau Blizzak buvo geri, paskutines 3 ziemas atvazinejau su nokian hakka 5, tai irgi priekaistu neturejau, tik ziemu, kai klp nera, tai i labai rimtas padangas nematau reikalo pinigus kisti. Ai dar ant kitos auto winter sport 4d stovejo irgi normalios padangos, kazkaip nesu as tam reikalui labai priekabus.

Robertina>> nu pamastyk placiau. Kas vienam atrodo gulbe kitam gali atrodyt krokodilu Taip tai nx cia pabreztinai girtis, kad nesi ceburaska ir su gena negyveni? Cha cha

Geras pvz !!!,pries kvieciant i pasimatyma i kavine ar dar kazkur,siulyciau neskubet,o pirmoje eileje pasiulyt pirma pasimatyma baseine Mirkt Taip Drovus

a

RM> tu cia jau varai kaip sens kuilis Cha cha gera taktika,tik blioc mazai kas sutiks,anos irgi gudros Cha cha pamenu viena balvona dama suvyste kaip silta vilna…meile /seile,dave pest ir tt…ir tik po 6menesiu istrauke is spintos teliuka 3metu,bet jau pzda buvo,ana jau uzpumpuota buvo Juokiasi Žliumbia Juokiasi

atsimenu sita Dr002 tavo pasakota bajri pries kelis metus Cha cha vis dar geras Gerai Cha cha

dr Juokiasi Cha cha

fatun>tai jis ir liks geras visada ir tokia kaip ir pamokIte jaun0liams,kaip galima pribrist liepto gala Juokiasi

tai kai pasikeitimas Apakęs

na jo,ant pampersu susitaupo Taip bbi zino,ne jaunu reikalas svetimus vaikus augint,cia nebent jau kaip man…normali ir grazi 20mete+ neprasides,bet kokia grazi su vaiku jau is reikalo susidetu…tai kol nepabostu man tas svetimas vaikas,tol ja laikyciau Cha cha

Mirkt