V artejant

Tau, kaip žinia, vytis nuo pradžių nieką nereik - konkurentų neturi pagal aCilupėliškumą Gerai

prasigėręs lopeta, nieko aš nesiveju, tik savo nuomonę išsakiau Labas

Jis nuo pradžių gavo foros Juokiasi

scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/t31.0-8/12052524_981 928678515242_2442307383956464142_o.jpg

  1. Zmones is esmes nera monogamiski. 2. Visos sveikos Moteris svajoja, kad jas dulkintu svetimas. Cia jau genetikoj, nuolatinis ieskojimas stipraus patino apvaisinimui. Svajoja ir klizma ir grazuole. 3. Klizma pasiduos simta kart greiciau dulkinama svetimo, nes jai ta gali but vienintelis sansas. Grazi ieskosis ko nors isskirtinesnio ir su Pinigai 4. Visos Moteris viduje Moteris. Tad naivu tikestis, kad klizma susitaikys buvimu prie puodu ir pampersu 24/24/7. Klizma ieskosis romantikos 5. Per radija girdejau, pagal naujausius tyrimu, kad 70 proc. -80 proc. Moteris eina na lievo. Paskaita baiKta Gerai

ot bledes… Piktas

nu ok…turit po ranka svinamatka Kiaulė…nu tipo skaniai daro valgyt ir tt…Dabar paziurim is kitos puses…na ten kol jaunas ,ja dulkini ir kazkokiu mistiniu budu baigi,po 2sekundziu ciumpi tv pulteli ,vertiesi ant sono ir ziuri futbola…ir dabar kita medalio puse,tu su ja jau 20metu,moteris perlipus 40metu gausiai suaktyveja lytiskai…ir ji lipa tokia visa Kiaulė ant taves,tu guli visas privalges skanaus jos prigaminto maisto…bet ji lipa nenuilsdama,o tu vis atmazus metai,kad nx skauda galva ar pautai Cha cha…ir nu vis tiek ji uzlipa…drozi tu ja pusvalandi,drozi valanda…ir matai,kaip tas krokodilas visas kliunksi…supranti,kad niekaip nuleist nepavyks…tada ant sono ir miegot ir taip pastoviai…ilgai vaiksciosit be ragu,kaip manot? Cha cha o kad koks maurius sutiks ja birbint,tai faktas,nes nemazai vyru net neziuri ka dulkint,svarbu rida i prieki prasisukt Taip

^^Taigi ble, gi ne su arkliais eina na lievo. Gausi ir tujen Geraidr Taip

ka?

flagmanas ieskosi devetu padangu?

Netikras flagmanas Blogai, per Kaledas ar Velykas issirinkit kita Gerai

autoship.by/16172-thickbox_default/sunny-sn3830-snowmaster-245- 45r18-100v.jpg68e nauja,tokios ismieros Ufff

manau jusu giminei reikia naujo flagmano Taip

man reikia 215/60 R16 nauju, tai kokia porgrindine vieta geriausia kaina padaro? Nekaltas

padangosplius.lt/28-padangos#/plotis-215/aukstis-60/skersmuo-r1 6/sezonas-ziemineseip sitie operatyviai dirba Gerai

GFSBNKANSA, DOKTORAI… visas mano svajones/įsitikinimus žlugdot su savo kalbom tokiom Cha cha Juokiasi

o sunny naujos tipo pamoina? Cha cha pze pze,geri laikai,kas galejo pagalvot,kad r18 kainuos 55e Gerai

o ką? Leninas įkirto pas Arminą dvi po 60e r18 žiemines, žiūrėsim kaip važiuos Cha cha

vaziuos ir dainuos ,kol nenusisuks Fortunos Cha cha

kalbėjau su tuo padangų pardavėju - sakė sau nelabai norėtų dėt tokias, bet reikalavo žmogus pigiai tai ką man dabar daryt? Cha cha