Uzuoveja.


Uzuoveja.

Siandien papigiaj nusipirkau gan didele uzuoveja, manau pravers, pavasari kada lietingi orai, ar rudeni vegelizmui, manau tiks ir ziemai, atsisedes ant dezes ir uzsitraukes iejima, jauciuosi laisvai, zuklei vietos uztektinai… Mokejau 36lt. Dar du vienetai liko Mirkt O sedint ant kedziu, porai kalaboku vietos uztektinai…Susirenka labai greitai.

o tai namie taip salta pas tave kad uzuovejos reikia Cha cha juokauju aisku Gerai, jei vejas nenupus

beje kur pirkai ?

Vienviete pitele Gerai

Geras daiktas GeraiKur pirkai ???

Del nuputimo, tai manau galima patobulinimus padaryti, pergrezti apacioj vamzdukus, ir prie ledo galima pritvirtinti kabliais… Pirkau Kaune Norfoj, Kursiu g. Ten yra po kaire puse skyrius, ivairus daiktai, panasiai kaip JYSK, kaina uzklijuota 45lt, bet kazkokia nuolaida galioja, tai isejo tik 36lt.

kaip ji supakuota atrodo Nekaltas

Plaukiam primine, ta parde ERBBI vadinasi Taip Taip Taip Seniali imesk el. pasto adresa, atsiusiu kaip atrodo pakuote Mirkt

Rimaik,o koks aukstis ir plotis ???

Bet butinai atatmpas nuo virsaus,kitaip nuskrisi Juokiasi Apkabinimas Labas

Aukstis 1.70 plotis 70cm

o kiek plotis/aukstis mazesnes?

bliac geras daigtas Taip Taip Taip idomu vilniaus erbi turi tokiu Nežinau

aš pats naudoju kitokią,tokią kur vasarą statosi pajūrije nuo vėjo… bet padaręs keletą patobulinimų Šypsena) bet ir ši visai nieko Šypsena

parašyk ką ten ten tai vasarinei reikia tobulinti ir aš tokia nusipirkau, bet bijau kad Ufff kai pastatysiu Vau! geriau žinot kaip kiti daro

Nodi,tikrai parasyk jei gali,koki patobulinima padarei,as ir tokia turiu ,bandziau ant ledo,viskas tvarkoje,su "samariezais"prisisuko puikiai,tik,kad atsisedus ant kedutes galva gaunasi ant Ufff

viena ilgesne atatampa per centra pries veja reikalinga ir psio, o sedet ant zemesnio daikto reik ir gavos Ufff nenupus( mano h=1.80, ir per puga buvo Gerai

Ant zemesnio daikto,reikstu jau uzpakaliu ant ledo sedet,per zema jinai ir vsio…(as apie ta kur senukuose,berods 20 lt. kainavo)

cia su ta palapine turesi daugiau darbo nei bus kada zvejot.juk vienoj vietoj nei stintu negaudom visa diena. Juokiasitikrai mano manymu nerimtas daiktas,na karpius gaudant gera,nes prasedima vienoj vietoj ne po viena para Šypsena na cia tik man taip atrodo.