uzteks tu pedolordu

Kitur tai kur ? Smagu kai jus tokie Apkabinimas gryskit, pamokysit mumi gyventi cia ApkabinimasGal man ir kieme gete transporto nelaikyti kad seimyniksciai galetu per 2 vietas pasistatyti… Nekaltas ar sniega pakasti uz puse rajono ? P.s. kaip atrodo, kai yra kasos su vaikais be eiles…tai ne kad istumdytu eile iki konvejerio, ne *bliamba*…reikia pakelti ir nuo konvejerio visus…iki pat kasos pralysti…nes matai pas juos TEISE tokia yra…aikstele jiems prie duru…nes jie seima…o senukas (“sveikas”) gali ir 100 metru prasieiti…jie matai virsyti greiti gali nes vaikutis spurgos nori, jiems viai turi is kwlio trauktis…nes jie SEIMA !!! O as su savo senute ir paaugusiu bambyzu jau vsio… Viskam yra ribos ir teisemia piktnaudziajti nereiktu…

zinau lietuvi - nusipirko nuliova A6. tipo invalidas tai valstybe dxja dotuoja, kapeikos jiem tos masinos kainuoja, jauciu ta a6 jam kokius 24 gal ir isejo. esme tokia , atvaziuoja i lidla tai masina tiesiai prie iejimo pasistato ir eina pazastis issketes. ir juokinga ,ir graudu…

suomis, kokie tokie? as ir Lietuvoj taip paciai parkavausi ir gryzes taip parkuojuos. prie ko cia kiemas ir suzymetos vietos prie parduotuviu? tipo bandai savo cahmizma pateisint? turiu draugeli studiju laiku. maladec pacanas, versla stipru sukures, uz lietuvos ribu issipletes tikrai gyvena pritekliuj, sako “norisi man dingt is cia, nemoka pas mus zmones visuomenej gyvent”

Suomis tai Kvankt?kas kitur? PILNI parkingai buna? Nebebuna vietu kur numest lauza savo? Ai suprantu, parkingo pakrasty taigi nx kaip toli, papildomi 30 metru. pusles prisitrins nuo lakierku Geraines mes tokie, zhyzn takaya. kam man grizt ir mokint? teslagalviu niekas neismokins - tik laikas. tsakant grabas ir kupra istiesina Cha chaSniego kast nereik, nes zinai, geriau yra klampoti po sniega iki keliu ir parintis kad ner kur masinu pasistatyt per tas pusnis, nei kaip kad visai laiptinei ar kiemui su siupeliais subegt koki sestadienio ryta ir per koki pusvalandi visa kiema issivalyt nuo sniego. tai zinai, man realiai yra px, tu del manes ar saves, kad ir i laiptine ivaziuok. zinai, kai supratimas kaip tu is nizhnij tagil’o, tai taip ir gyvenam Šypsena nes kam cia toj visuomenej gyvent nx Blogai

Kur tu matei mano chamizma ? Tau pataria eiti pesciomis, netersti automobiliu ora…kokio mykolo vaziuoji ? P.s. o tavo maladec pacanui dingti norisi ne todel kad bla bla bla…tiesiog tarp bedziu nenori trintis Mirkt kazi kiek savo vergams moka ? Matyt uzuzieniuose normaliai, a pas mus minimuma -ir dziaukis kad darba turi JuokiasiTik neskleiskit cia ereziju…gryzkit, kelkit saly, mane runkelu ismokykit visuomenej gyventi…va tada bus GeraiP.s. tai va chebryte, as zmogus ramus -bet jus eikit …(isirasykit patys Cha cha) ispysdino …ir moko nuo kalniuko kaip runkeliai baloje turi sniega kasti…jus *bliamba* kai seimo nariai…jau neadekvatai visiski … Adios amigos…

SUOMIS amen Cha cha

qrva qrva juokas ima kai pradeda aukstosiom materijom vartyt, “gryzkit, mokinkit,pas mus minimuma moka…” prie ko cia visa sita beleberda? koks skirtumas ar esi kiaule silutej, ar esi kiaule paryziuj?

Suomiau, nu vat cia vel pradedam ta pasaka be galo. Uzusieniuose normaliai? gal, priklausomai kad darai ir kaip sekasi. bet zinai, niekas nesiparina KIEK yra minimalke. nes niekas (nebent benefitininkai) nenori ant minimalkes sedet. realiai, as vat nezinau nei vieno zmogaus, nei is aplinkos, nei apskritai, kurie Lietuvoj is minimalkes gyventu (neskaitant tu istoriju kur per visokias pagelbas ir feisbukus renka aukas ten tiems kuriems jau kitaip nesigauna - neigaliems, naslaiciams ir t.t. Nu ner tokiu aplinkoj kurie uz absoliucia minimalke dirbtu pilnu etatu. t.y. dirba ten kokias 40 valandu, o gauna tuos 440 ar kiek cia ta lietuvoj minimalke. o siaip jei vietoj kazko darymo geriau zasi smaugt kas diena ir nieko nedaryt, pasiimt minimalke, tai zinok, gyvenimo salygos irgi nefontanai tiek ant LT tiek UK ar kazkur. nes nu minimalke tam ir yra minimalke. kad minimaliai pragyvent. gal sekasi, nzn. bet tokiu nepazistu ir UK. tiesa, zinau kelis kurie tiek LT tiek UK, deklaruoja" minimalkes, bet gyvena toli grazu nei tu deklaruojamu sumu. tai laba diena. o siaip gal rimtai tam zmogui tiesiog ■■■■■■ su totaliais debilais vienoj saly but? nes juk is principo, nx pasedejus prie ezeriuko kur, savo siuksles susirinkt? geriau juk palikt pakrantei Gerai nu ir t.t.

Vycia tu pats sau nejuokingas ?! Paziureciau kaip jus kieti socialai ramiai kastumet gete kiema, pries tai susimokeje visus mokescius kuriuos priklauso ir tikrai ne nuo minimalkes … Jezusai tavo “nepazystu nei vieno zmogaus” daug ka pasako kaip tu zinai situacija gimtineje TaipIr pabaigai - sakau nenervinkit Piktas Juokiasi Juokiasi JuokiasiKristau…nenukrypk i pievas…kalba apie “seimos” vieta !!! Ir “teises” i ja Mirkt

Suomi, nu ir kokia ta situacija? is tu, oficialiu skaiciu, kurie ant minimalkes sedi, kazi kiek realiai yra tu, kurie tikrai tik is tos minimalkes ir sukasi. o Lietuvoj mano visa gimine likus. as apskritai, vienintelis is visos familijos ne Lietuvoj esu. tai as manau kad situacija, daug maz, gaudau, kas ir kaip. ne? Suomi, nu ir sumokejai tu mokescius. ir ka? nuo to paciam yra laza sikna pakrutint ir sau geriau pasidaryt tam gete? nu tai ir gyveni kaip gete. nieko, pavasari islys sunu sudai ant kiekvieno kampo. nes zinai, susirinkti bobiko sudus i maisiuka ir paskui griztant ismest i konteineri? nesolidu. o ir ziema juk nixuja nieko nesimato. tik pavasari paskui per sudus nepraeit Cha chatas pats ir su sniegu. tai aisku, gal pasiseks - nuvalys. o gal nespes iki tavo kiemo daeit. o gal ir nutirps. nu zinai, pasnigo, praejo savaitele ir neber. tai galima vietoj nusikasimo - paburbet Gerai. va, pasinervuok, kaip nergyvenimoblia ir butent - seimos vieta, JEI PARKAVIMO TAISYKLESE NERA NURODYTA, yra tik rekomendacinio pobudzio. todel geriausia yra buti chamu Gerai zjbs poziuris. vat del tokio poziurio ir yra kaip yra Šypsenanieko, tu statyk, statyk. bile zinai, kai paciam prireiks, atsirastu tokiu paciu kaip tu. cia kaip tam anekdote - vaziuok tik per raudona - nes tu - dzigitas. tik va per zalia nevaziuok - kitam dzigitui raudona, jis vaizuoja Juokiasi

Suomi, as is lietuvos isvaziavau budanas 26, tu galvoji mazai sniego nukases per 8 metus? Cha chaVat man kilo tokia asociacija - ko jus pykstat ant antra juosta 90kmh riedanciu? jiems gal antra geriau - provezos ne tokios gilios.

vycia, aha, butent. pagal taisykles, jei pirmoj juostoj kliutis, gali juk ir antra juosta vaziuot. tai ko pyksti kai vaziuoja ant 90.5 vienas ir lenkia kita, kurias vaziuoja 90? ir taip 10 km? juk zinai, cia kaip su tom parkingo vietom seimom. juk niekas nedraudzia Mirkt

Su vaikais statausi i seimos vieta, be vaiku statausi kur laisvos kitos vietos. Kazkaip paciam patogu, kai su vaikais vietos yra placiau islipti. O ten kai isvis zmones su vezimeliais buna, tai tegul turi ta platesne vieta. Pas mus juk Lt tie parkingai mazi, eisi 10sek ar 20 iki duru skirtumo didelio nera. Elementari pagarba vieni kitiems Nekaltas

vyriausia, zinok ant LT parkingai dar gana platus. Va UK - tai pzda su parkingais Cha cha nes paiso pagal 60 metu standarta, kuris mini sukurtas bl Cha cha ir prie viso to, apibilietuoja uz parkavima “apsizergus” linija (per rata, niekam netrugdant, esant labiausiai isorineje vietoje Liūdnas) o apie pagarba - tai somis cia aiskiai parase. ner Mirkt

Aijajajajai, tik ne tai, negrįžkit ajiezusai, debilu ir ten reikia, mes kaip nors be ju. Dar karta ačiū karalienei, kad nelikvidus priglaudei Girtas. Ant kiek turi buti bukas, kad sugalvot tokia nesamone, kaip kad bauduot gali prekybos centras Juokiasi? Ai dar, agirdž nevykeli nelikvidasai, o as su zmona seima ar ne? Nekaltas

Pagarba GeraiAs savo Sienna isvis i kampa grudu, nes dauguma vietu per siauros, kad normaliai pastatyt. Paeit tuos 10m nesunku Šypsena

į šeimos vietą tik su abiem vaikais atvažiavęs, kitu atveju statausi kuo toliau nuo įėjimo, kad nebūtų mašinų šalia - daug mažiau šansų, kad apibalados durimis. Eiti keliomis sekundėmis ilgiau dar pajėgiu Gerai

siaip gal rimtai tam zmogui tiesiog ■■■■■■ su totaliais debilais vienoj saly but? ^ tai jau galėtų būti ir žmogaus problema, jei šalyje tinkamo sociumo neranda. Cha cha

Gmc, mano irgi toks likimas toliau statyti. Cha cha aš dar ir nutrankymų bijau. Cha cha

The same. Vienas į tokią vietą nestatau. Elementari pagarba vieni kitiems