uzteks tu pedolordu

Gera mašina. Tik dūmina labai. Salione Nekaltas

A1, atsakant ar nešalta žiema su kabriku kažkur intike perskaičiau gerą atsakymą: ar žiema šilčiau su kepure ar su metaliniu šalmu? Šypsena

Va ir nebereikai sukt ridos, uztenka prietaisiuko uz 200 EUR Cha chayoutube.com/watch?v=-kRym_ZCvi4

čia toks daiktas naudingas kas nuliovą auto turi ir garantija kad prasiilginti Cha cha

o jei privati aikstele, tai tau jie invarvolina taisIkle kad i spec zymejimo vietas ten gali stoti tik tie, kurie su savimi turi nepilnameti, o uz taisykliu nesilaikyma - apibilietuja. Liežuvisnu nes tipo privacioje teritorijoje gali nustatineti kokias nori taisIkles. kaip ir bilietuoti tuos kur per 2 vietas parkuoja, pvz Šypsena

Wilis link to ir einame (apie grindu plovima) visokioz bitutes, savitarnos jau stovi JuokiasiO uz toki parkinga tegu apsiramina, viskas pagal taisykles…as labiau patrolinau kad nakcius ir teta su vaiku Cha chaAha kaip atsimenu stovim eileje maksimoje moletuose…visi po alaus…ir chebryte prisikrovusi alaus, snapso ir su vaiku tvarka daro (vaikui nei vienos prekes) greitai tvarka ivedem Cha cha sakom mes cia visi su vaikais…jie masinose laukia Juokiasi

Robi,ne stukaciai - o pareigunai stebintys socialinius tinklus Cha cha tai siandien per TV sake, po ispejamumu lapeliu padalinimo Cha cha

Tie ispejamieji lapeliai - sikpopierio lapelis vertingesnis, nes bent uzpakali gali pasisluostyt Cha cha

Gmc, čia pakankamai senas reikalas. Dar bangoje kažkas seniai buvo įmetęs nuorodą kur nusipirkt kai jų tik pradžia buvo.

Wilisai cia gi mesedzas…mes tave Klasta Juokiasi net su parasu iteikinejo…

Ir taip aisku kad stebi gestapas viska, nu ir? Atnestu man ir issinestu Cha cha siaip tai isvis duru nebuciau atidares Špyga saunuolis zmogus kad paviesino

Isvis jei ateina policija o jus ju nekvietet, neatidarykit duru ir sakykit: ‘nieko nera namie’ Cha cha

O kas kalba ? Kalba maskva, dabar 22.31 Juokiasi

Ne pugaj papugaja

kas cia?,policija,ko norit?,pasikalbet,jus keliese? dviese,tai tarpusavyje ir pasikalbekit.

niekada nestatau invalido vietose ir jeigu vienas seimos vietoj.

Nu cia jau asmeninė pagarba/nepagarba. Man nėra jauku statytis į šeimos vietą jei esu be šeimos… TIesig nemalonu. O neįgaliojo pažymėjimas pas mane mašinoje mėtosi jau 5ti metai, kad nemokama parkovkė būtų , jei netyčia važiuoju su ant savęs registruota mašina. bet vėlgi, viskas į moralę atsiremia.

Neigaliojo vietoje NeSeimos - yra tuscia ir statau LabasP.s. pas tave rafi kazkaip keistai isvystytas morales, sazines, teisingumo jausmas Cha cha tarpais sakyciau, ar momentais Cha cha

o kitur pasistayt neiseina ? butinai i seimos vieta ? nesuprantu as tokio Blogai Veee

bet tai kaip faina, kai va musu dzigitai, patys budami vieni statosi i seimu vietas, nes sikna panesti papildomus 30 metru - neiveikiama uzduotis. o paskui kai patys su seima atvaziuoja tai paskui patys neranda kaip prisiparkuot ir tada 15 cm tarpe issimineja vaikus su lopsiais ir vezimelius issikrauna ir visus savo 5 cm falais apseria Cha cha Geraicia net ne taisykles - cia tiesiog elementari pagarba kitiems. man paciam bl kaip kosmosas buvo, kai pas mus kaime, eismas buna per pika geras, o reikia issukti kur ar panasiai, tai palaukia, praleidzia, ranka pakelia - padekoja, sviesom pamargalina. niekas nei papypins, nei uzlys. buvau tokiam biski shoke. bet uz tat is principo - kaifas belekoks vaziuot, tiek mieste, tiek belenkaip apkrautam M25 ar M1, kur eismas 100 kartu intensyvesnis nei vno-kns per pati rytini pika. niekas tupai ant siknos nesedi, ilgosiom nemargalina. ai, nu labai retai buna kad atskrenda koks atsilupelis, bet tai paprastai buna lietuvis ar koks lenkas. arba babajus Cha chaNu aisku isskiriant bobas, tos tai visame pasaulyje yra su tuneliniu vaizdu Cha cha ir ne tai kad neileidzia, bet dar labiau prisispaudzia ir i tavo puse ne tai kad galvos nepasuka, net akies krasteliu neziuri ir absoliuciai tupai ignoruoja. atrodo kaip sitie:media.istockphoto.com/photos/horses-picture-id184849345