Uzluzo kompas

Uzluzo kompas

Sveiki visi kompiuteristai.Gal galit man varksui studentui padeti?Turiu kompa ir turiu didele beda.Uzsilenke mano senukas.Ir nezinau ka daryti kad jis vel atsistotu ant koju.Gal galit patarti ka daryti ar zinot kas nutiko. turiu kompa jau keturius metus ir iki siu metu buvo viskas gerai.Bet stai viena karta nusprogo hardas.Dar kartu su hardu nusprogo ir vaisduske ir maitblakis.Tada nusipirkau vaisduske nusipirkau maitblaki nusipirkau harda ir viskas buvo gerai viskas veike gerai bet vel nusprogo hardas is niekur nieko.Klausiausi muzikos ir nusprogo .Nusipirkau harda isidejau ir kompas tapo toks letas kadnet baisu.Win instaliuoja para laiko.O kai su instaliuoja veikia ziauriai letai galima sakyti kad beveik neveikia jei nori kad ka atidarytu reikia laukti kokias desimt minuciu.Tas hardas tikrai geras ziurejau kita kompe veike be priekaistu viskas gerai. Zmones padekit pasakykit kas gali buti.Man labai reikia kompo mokslam reikia kursinis daryti o neturiu kompo padekit patarkit ka daryti. ACIU VISIEMS UZ PATARIMUS

Pirma duok daugiau INFO apie kompa, bei OS

procas 1000.Vaizduske8 128ramai.

gali buti cache biose isjungta…

Gali but problemos su IDE jungtim & kabeliais (nedajungta, pazeista, nulenkta, nulauzta ar dar velniai zino kas). Arba kazkas su kontroleriu ar mamka, juk negali taip HDD kaip lapai krist. Jei is Siauliu, ir sprendimo nerasi, rasyk PM, kaip studentas studentui padesiu Laimingas