uzknisau kogero:)


uzknisau kogero:)

Kogero jau uzknisau as cia bededama savo kalendorius Cha cha DrovusBet norisi isgirsti man vistiek nuomones…kad ir kokios jos butu. Tai va kaip shis varijantas? Labiau gal jau rudenishkas? P.S padidinkite nes netaip atrodo kai nepadidini… Laimingas

padidinta dar žiauresnė. pats background’as visai nieko… nu bet ta žiaurai iškirpta, ir spalvom neatitinkanti fizionomija viską gadina… čia tik IMHO Mirkt

Iskirrpa tikrai ne ziauriai o net sakyciau geray GeraiNet sakyciau nesimato klaidu ishkirpime, gal ten kokia viena minimalia ir pamatytum Mirkt !!!O kas del spalvu! tai jos kaiptik derinasi jei nznojai ruda, balta, bordine sviesai zlaia dera tarpusavyje. O mergina yra sviesesnio kolorito, ant jos apsviesitmas, taip ji nesusilieja taip smarkiai su backgroundu Liežuvisvat.

Dbr kogero vienintelis dalykas man krentantis i akis, kury katik pastebejau yra September P raide kuri susiliecia su kaminu, daugiau klaidu kaip ir nematau. Bet gal kas mato? Klasta

nuuu… tai pala, jei pati viską puikiai žinai, ir taip atmetei mano, kaip eilinio žiūrovo, kuriam visiškai px, kad dailės vadovėlyje parašyta ‘mėlyna derinasi su žalia, o ruda nesiderina su geltona’, nuomonę… tai nafik čia dedi darbus? pati pasikomentuoji, pati žinai klaidas - tai jas susitvarkyk, spausdink tas nuotraukas, ir dalink draugams Mirkt

Galileo Kas parasyta vadovelyje nebutinai tinkama yra pritaikyti pasaulyje Šypsenagal su akvarele kokia jei lieji ten tai ir netinka tau nors ir tai… medis rudenetas su geltonais lapais ane? Ar netaip? Tavo komentaras pasirode nerimtas tai ir pasakiau ka manau:] Gal kasnors pasakys pastaba su kuria sutiksiu kaip praituose kalendoriuose Taip

Tai kad tu pati sau prieštarauji. Nejauti? Cha chaIr pagal ką sprendi, kieno komentaras rimtas, o kieno ne?

Galileo Pasvarstau ir nusprendziu ŠypsenaTu pasakiai nuomone as nesutikau… nu gal itikinsi bet nepavyks nes spalvos manau dera. nebent kompozcija nepatinka?:]

Joo… matau, salos gyventojai visiškai nupušo.

iskirpta tikrai negerai,nes matosi konturas aplink iskelta ranka. sukneles desinioji puse nutarkuota… ir visa tai matosi ant mazos nuotraukos,tai as isivaizduoju kaip yra ant dideles.

mergina is viso trinciau lauk,manau,kad taip butu zymiai geriau (…) , bet jei tu cia butinai turi patalpinti ja i ta kalendoriu,tai bent jau pakontrastink, prigesink arba pakeisk ta tragiska violetine koju spalva, patamsink batelius,nes dabar labai aki rezia, uzdek po kojom seseli,kad ji neskraidytu ore, ir visa ja apvesk riebiu juodu konturu. t.t. Pavargęs cia mano nerimta nuomone Pavargęstu pati viska zinai.

ta mergina man bent jau vapše ne į temą čia…

O man aki rezia net keturi baltos spalvos variantai - bendras paveikslas subyra i atskirus gabalus ir atrodo kaip iskarpu kratinys, o ne koliazas. O jei kalbet apie mergina, tai jos batai - baisi beskonybe, o suknele arba gadina figura arba buvo bekerpant tokia lenta iskirpta tiesiai. Beje, dar ten stovi apsnigtas automobilis, tai nezinau kam cia kalendorius skirtas, gal tundros gyventojams?