Užkaito sankaba

Automobilis BMW, 1,5 Sdrive 18i F48, mechanika, 6 pavaros. Praeitą penktadienį žmonai grįžo namo ji pajuto degnačios gumos kvapą salone. Tuomet labai snigo, buvo slidu ir kylant į kalną automobilis buksavo, tuomet ji pajuto keistą kvapą salone ir kompas parodė pranešimą kad perkaito sankaba, važiuokite tolygiai aukštesne pavara, tuomet įsijungė ventiliatorius. Pavažiavus kokius 2km panešimas dingo. Kažkokių dumų ar pan. nebuvo.

Suprantu kad negerai, greičiausia sankabai jau bus amen. Pastebėjau kad pavažinėjant mieste ir išlipant iš automobilio jaučiamas toks nedidelis degančios gumos kvapas, salone nieko nesijaučia. Gal čia gumos likučiai baiginėja svilti ar pan. Pavaros jungiasi gerai, sankaba nebuksuoja, automobilis važiuoja tolygiai. Na dar kol kas, gal mažai laiko praėjo.
Automobilį pirkome prieš 4 metus, išminus sankabos pedalą jis sutraškėdavo, Krastoje sakė kad čia nieko nepadarysi, papurškė silikono tepalu prie pedalo, bet garsas nedingo. Gal čia jau nuo tada buvo problemų su sankaba, na nžn.
Noriu paklausti ka patartumėte daryti: važinėti toliau ir žiūrėti kas bus, kaip elgsis automobilis? Jau dabar važiuoti į servisą sankabos remontui, apžiūrai ar pan ? Rekomenduokite servisą Vln? Išanksto dėkoju.