uzhdarymas

uzhdarymas

na lygint su sezono atidarymu , uzhdarymas skirias kaip zheme ir dangus.mocu buvo daugiau nei perpus mazhiau nei atidaryme…
NekaltasLiežuvis

turbut todel kad litovcai sinoptikai prognozavo lietuPiktas nors nifiga nelijo…

viskas buvo zjbs !!!
oras kaip uzsakytas buvo geraz, nors zadejo visa diena lietu
niex nezuvo, nors crashu rimtu buvo Baisu
o kad motu buvo maziau tai ka padarysi, vazinet tikrai nebuvo silta.
taciau as viskuo patenkintas

einu toliau miegotGirtasGirtasGirtas

bent jau nieks nezhuvo Nekaltas

Savanoriuose chebrye padziugino ziurovus… GeraiŠypsena Shaunuoliaij… Šypsena O i pati kolona graziaj pravaziavo, bent jau kiek maciau… Gerai

na nezi nau ar nieks nezuvo, bet as katik is ligonines parejau su sugipsuota koja, vakar crashas buvo su motu, tai draugui atviras luzis,tai operavo, o man luzo koja, tai baikeriai nesekmingi mums buvo.

uzjauciu,bet nors aciu dievui ,kad dar rimtesniu problemu nebuvo

Del oro iskart buvo aisqoo. Niekada neziuriu LT prognoziu. Tam yra SNN ir Ru normalus saitai. Sborai praejo normal. Nors avariju netruko. Vien muzu tarpe 4 buvo. Bet ciki, kad nieko rimto… O del paciu zboru, tai normaliai. Iskart buvo aisqoo, kad stebuklu nebus. Gerai buvo praleista diena!
P.s Gal dar bus bobu vasara Laimingas

LISKOO geru vaizdeliu dejot savanoriuose… Gerai

man ir patiko. ir bibrusuose linksmai labai pasedejom. kad greichiau tas sezono atidarymas ir kad taip pat faina butu Laimingas Girtas
na gal tikrai bobu vasara bus. tik gaila jau shilta iki kitos vasaros nebus Žliumbia

zjb man patiko

lileiki, kodel taves savanorkej nebuvo ?

as net nezinojau kad ten kas vyksta mes po forum place namo patraukem

nesuprantu kokiu stebuklu tikites is uzdarymo.
man viskas buvo zjbs.

Viskas buvo super duper. Nemanau kad yra labai didelis skirtumas ar 1000 ar 500 ar dar maziau baiku susirinko. Svarbiausia kad laika gerai praleidom ir be tragediju apsejom. Nuotaika buvo superine Šypsena
O afterparty tai isvis atas gavosi GirtasŠypsena

As tai sakyciau uzdarymas visai pavyko Gerai Ne kiekybeje esme Cha cha
O Wokieciovkes Siawbu Baisu afterparty isvis ATOMIC buvo Cha cha

Uzdarymas buvo Gerai

bent vienas geras dalykas…

Alus

Kad ir per atidarymą niekas nežūtųGerai

ziurerejau isch forumo 5 o auksto i atvaziuojanti parada,… ir grozejausi,… ir nervinaus, kad nagaliu buti kartu, smagiausia kai gali sudalyvauti atidaryme ir uzdaryme. O koks jis ten bus tai priklaucsao nuo taves - motomano