UZ ir PRIES IIYAMA Monitorius

UZ ir PRIES IIYAMA Monitorius

Noriu pirkti sau Dovana toki monitoriu nusiziurejau jau. IIYAMA HM903DT 19" Harakteristikos ir ishvaizda: iiyama.co.uk/pages/content.asp?SID=&NAV=236&PROD=22 48 Ka manot apie mano pirkini uz ir priesh! Jusu nuomones man gali buti lememos apsisprendimui… Lietuvoj kaina kiek radau 1395 Lt apie tiek…

crt - atgyveno

Labas rytas mano saule nuo kada dizaino tikslais LCD ? Na nebent jau labai pasiturintis Kietas

kur rasei kad tau reikia dizaino tikslais ?

dizaino tikslais kuo puikiausiai tinka EIZO LCD monitoriai, kurie koja kojon eina su profesionaliais CRT monitoriais Mirkt Tad nereikia lia lia MirktO shiaip shiais laikais LCD taip daug ir nekainuoja, tad nereikia but tokiu jau pasiturinchiu Mirkt

Gerai, let it be Eizo… veizam cia eizo.com/products/lcd/l568/index.asp matom… • 1280 x 1024 native resolution • 1000:1 contrast ratio • 250 cd/m2 brightness • 178° viewing angles • Digital/analog inputs Tai labai nedaug, sutikit…

Tiesa sakant kontrastas tai ten Apakęs Apakęs Apakęsnet 1000 visas Apakęs

Aš turių ši monitori .Galių pasakiti kad jis super.Bet norių nupirkti LCD 19" jeigų nori nusipirkti rašik.

ne i ju parametrus reikia zhiuret, o i gyva… Tokios kokybes vaizdo… Na tiesa pasakius nesitikejau ishvyst Cha cha

O kur buvo paminklas pastatytas atgyvenusiems Cha chaAsh neminejau ishvis tikslu o jus ir neklauset tai kad zodelis atgyveno gali dar sulaukti ir kineskopiniu ekranu kur spalvu patranka ne triubos galas o keletas ju ish shonu kad sumazinti nugarele. Tai kad neskubekit nurashyti kineskopo i lavonine nes gali dar tekti pirkti Niam niam

Eizo teisybe nieko priesh neturiu turiu dar sena eizo kineskonini tanka ir poshei dienai drozle drozia puikiai. Taip Bet jei atvirai tai LCD man pasitikejomo kotais nekelia, gal senamadishkai ziuriu bet lia lia geri yra barangus ! Nu tas brangumas nuo kishenes priklauso cia irgi saliginis labai daiktas… O ishties tai neishakies gerumas nustatumas o pagal harakteristikas… Nors paskutini sprendima daro akis.

Nori 1000LT hum ka mano kiti apie tai zmogus sako kad naujas beveik kotai nebenori tokio jau Nežinau Suviliojo LCD Liežuvis gal ir puiku…

Jei uzh tokia suma, tai dar Lacie monitorius paziurek.

daugumai monikui net lcd dar toli iki paprasciausio iiyama moniko…

Pas mus darbe toks ~3 m. veikia, tai labai didelio susizavejimo man nekelia. Monitorius ir tiek - nieko ypatinga. Darbui su grafika kaip dizaineriui nelabai jis Tau tiks. IMHO

nu su tokiu jau tuoj metai kai dirbu, mes pagrinde su autocadu, dirbam, taigi spalvų raiška nėra svarbi, nors kas link to tai pas juos ten didelės galimybės, šiaip atsėdėjus 8val, nei akių nei galvos neskauda, čia yra profesionalus daiktas, taigi jei ruošiesi rimtai dirbt, ar žiūrėt video, dvd tai imk šį. nors aš pats asmeniškai į namus nusižiūrinėju lcd tokį: acc.acme.lt/item/50411

darbe turim 4 sios firmos, 3CRT ir 1LCD. CRT - 22,19 coliu. atsiliepimai teigiami

IIYAMA vis delto turi ir viena trukuma - salyginai tikrai nemazhas kainas Cha cha Nors, kita vertus, tai yra savaime suprantama, kadangi kokybishki gaminiai, viso pasaulio profesionalu vertinami Gerai Chia Tau ne “Proview” ar “Samsung”… Nustebęs

IMHO negirdejau apie toki idomu gal linka kas mestels koki rimtesni apie tai ? Kietas