URAL\'as

URAL’as

ar matet Lietuvoas Ryte aprasyta URAL’a? ar patiko??? man tai zjb Šypsena

p.s. cia buvo ketvirtadieni greitkelyje

deja netekoNekaltasNeLiūdnas
gal kas nepatinges, nuskanuos ir i ineta ides?Cha cha

atrode jis tai nerealiai as irgi noriu tokioCha cha

dvigas ir stabdziai nekesti… bugniniai…Veee o kaina 20000lt, nu nzn ar su ruso dvigu ir stabdziais norm pavarysiCha chaCha chaCha cha o jau lygina su harlejumiJuokiasi nzn nznJuokiasi

Maciau ta Urala. Ot zmogelis rankas turi… Gerai

Šypsena tikrai graziai isore padaryta, tik manau galetu ir vidurius patiuninguoti

nu ka ash galeciau pasaky tikrai nexujowas! stylingas daigtas!!

nu ir nx jis reikalingas rusas lieka rusu us tokias babkes tai jau galima britvonsa nerealu paimt

jis buvo ydetas y banga neperseniausiai…

kur ??? ApakęsApakęs
davaite linka!!! Cha chaCha chaCha chaCha cha

nu nx uralas minimalei perdarytas ir gerai nudazytas. užknisaas architektas turi draugeli kipsa ir ideda savo ruska lavona nu ir kas cia tokio kai pezonai nori pasirodyti pries visa lietuva

nu joJuokiasi šiaip atrodo zjbs, bet… vistiek ural’as… tik atrodo, o toliau…Blogai

Tu nors viena padaryk "ruska" pastatyk prie jo va tada mes visi ir pasijuoksim. Spek is ko?

kaip sakant - aptarinėkit …
http://www.banga.lt/admlt/2club.club_f_reviews/101.53544.129…-=(11259
70277

Labas

ok,

nu tai kaip jis jums?

sakau gi, kad tik gerai atriodo, perskaites viska esu. bet nelabai man jis, jo variklis ir kitos dalys, kurios paliktosbuva

mano asmeniska nuomone: nieko gero galvojau bus geriau ir dar 20k nematau uz ka cia tiek moketi… .

Zinoma padarytas graziai, tikrai verta pagirti, taciau ar verta tiek investuoti i tokia technika, juolab, kad ir pats seimininkas siuo moto nepasitiki ir normalaus t.y. importinio jei gerai atsimenu Hondos lyg noretu bet gerai neatsimenu.