Upetakinis


Upetakinis

Kas gamintojas? matosi kad skanus masalas Šypsena

Mano kibiausias. Kuo labiau sudraskytas, tuo geriau ant jo kimba. Kita puse auksine. Turejau tris. Viena lydeka nukando. Liko du. Tai sitas ir medyje menesi sedejo,kol atsinesiau pjuklas ir nupjoviau medi,gal 3 kart maudziausi ziema del jo. Kimba ne tik upetakiai, eseriai labai megsta, lydekos, va cia negerai. Sapalai jo nelabai.

Nebeatsimenu kas gamintojas, senokai pirkau. Cheerfull 40F SR parasyta. Vistiek tokiu pirkti niekur nebera.

Tai dėl šito maudeisi ???

cia tas del katro klausiau? na kur dabar paskutini karta maudeis?

pontoon 21 berods Šypsena bent jau pagal google Šypsena

PONTOON 21, Cheerful 40F-SR Šypsena

Pantoonas gamintojas

Del sito kelis kartus maudziausi…Paskutini karta vakar Juokiasi. Ble kaip salta, visi tie sveikuoliai yra subrende durniai. As tai su reikalu,o jie … Kvankt?

Paskaiciau visa istorija ir supratau kad cia tas, sitas mazasis galiunas kuris privercia vyrus ziema lysti i salta upe Šypsena

nuo kada cia pontoonai pasidare deficitas?

lygtais zinau kur ju galima gauti Kaune Šypsena vaziuosiu patikrint Šypsena

Vilniuje tokio nera, yra ivairiu, gal ir kimba, bet as prie jo priprates, zinau uzmetimo jega, zinau kiek vejas itakoja, kaip kokioje situacijoje traukti. kai viska tai perpranti… Uzsidesi kitoki, tai kol prie jo priprasi. Pries kokiu 5 metus gaudziau su truputi kitokiu, ale tik viena turejau. Irgi buvo super, nutraukiau bezobidnoj situacijoj. Ilindo i babioro sakas, ibridau atkabinet, per sakas negalima prisibrauti, tai istraukiau viena saka, betraukdamas nutraukiau vala Žliumbia tada paemiau situos, is pradziu nekibo,nes nemokejau zvejot, paskui perpratau.

turiu Pontoon 21 Cheerful 40SP-MR 011 spalvos nieko ipatingo jis negaudo,o gal mano rankos ne jam skirti Laimingas Cia 111 Doublet spalva ??

to gerasdviratis- pasiteirauk cia [email protected](rasyk rusu kalba) ir jeigu kartais busi Minske arba kas is pazistamu bus tai ten yra toks vobleriukas! nu o cia tel nr +375 296-61-02-21, +375 296-38-00-98, +375 296-01-02-40 visa info apie voblerius ir turimos spalvos.

Laiku pasakei ,katik is Minsko sveciai isvaziavo Liūdnas

man tokios spalvos kaip auksle tik mazesnis pontonciks nieko nesugundo bl… ŠpygaO kitas atspalvis puikiai suveikia. Kietas

Esme ne spalvos,o judesys…

man atruodo,kad spalvos turi reiksme.kiek vienam upeli zuvis geriau kimba jeudu vobleris panasus i tos upes zuvu maitinimo baze.bet cia tik mano nuomone.neri man lb pasiteisina juoda nugara,sidabriniai sonai ir oranzinis pilvas